ZZP.260.1.15.2024 - Wyk. robót bud. obejm. moder. instalacji technologii basenowej (pomp obieg. basenowych) w kompleksie krytych pływalni Aqua Lublin i Strefa H2O przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00454917
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00454917/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-12 15:05
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0daa0b76-7ee9-4130-ad91-07816889cbda
- Identyfikator
- 7123253742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454917 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZZP.260.1.15.2024 - Wyk. robót bud. obejm. moder. instalacji technologii basenowej (pomp obieg. basenowych) w kompleksie krytych pływalni Aqua Lublin i Strefa H2O przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060972765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Filaretów 44
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-609
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 466 51 00
1.5.8.) Numer faksu: 81 466 51 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodek@mosir.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_lublin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZZP.260.1.15.2024 - Wyk. robót bud. obejm. moder. instalacji technologii basenowej (pomp obieg. basenowych) w kompleksie krytych pływalni Aqua Lublin i Strefa H2O przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0daa0b76-7ee9-4130-ad91-07816889cbda
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454917
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408991
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.1.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących modernizację instalacji technologii basenowej (pomp obiegowych basenowych) w kompleksie krytych pływalni "Aqua Lublin" i "Strefa H2O" przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.
2 Zakres prac opisany w dokumentacji technicznej został podzielony na dwa etapy:
1) Etap I Dostawa i montaż przetwornic pomp obiegowych.
2) Etap II Dostawa i montaż przetwornic pomp atrakcji:
Zakres prac poszczególnych etapów został przedstawiony w Dodatkowym Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Przedmiotem zamówienia są prace przewidziane w Etapie I.
3 ETAP I stanowiący przedmiot zamówienia - obejmuje modernizację instalacji pomp obiegowych polega na zamianie układów rozruchowych typu softstart na przetwornice częstotliwości. Zakłada się zastosowanie przemienników z trzema prędkościami dla trzech różnych wydajności: - filtracja; - płukanie; - filtracja w trybie ekonomicznym – przewidziana, jako testowa do zastosowań poza godzinami otwarcia Aquaparku tylko, jeżeli nie pogorszą się parametry jakościowe wody w obiegach oraz świadczenie usług przeglądów gwarancyjnych (serwisowych i konserwacyjnych) zgodnie z wymaganiami producentów zamontowanych urządzeń, w okresie udzielonej gwarancji.
4 Szczegółowy opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej Zał. Nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |