Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie strzelnicy cywilno-sportowej wraz z infrastrukturą techniczną
POWIAT SOKÓLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00080128
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00080128/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-11 10:46
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ea5bf80-b7d9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5451816373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00080128 z dnia 2021-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie strzelnicy cywilno-sportowej wraz z infrastrukturą techniczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SOKÓLSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857110876
1.5.8.) Numer faksu: 857112008
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@sokolka-powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka-powiat.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie strzelnicy cywilno-sportowej wraz z infrastrukturą techniczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ea5bf80-b7d9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080128
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001226/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa strzelnicy cywolno-sportowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą obsłudze strzelnicy na działce nr 388/1 obręb Cimanie gmina Kuźnica w ramach konkursu ,,Strzelnica w Powiecie 2021"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00058261/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-IV.272.13.2021.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2522209,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa strzelnicy cywilno-sportowej wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą obsłudze strzelnicy oraz zagospodarowaniem terenu na działce nr 388/1 obręb Cimanie gmina Kuźnica, w ramach konkursu „Strzelnica w powiecie 2021”. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę: 1)strzelnicy sportowo-cywilnej zawierającej dwie strefy strzelań: - strzelnicy 6 stanowiskowej, z możliwością strzelań na 100 m, z trzema liniami otwarcia ognia: na 100 m, 50 m, i 25 m. Linia celu będzie stała, - strzelnicy 8 stanowiskowej, z możliwością strzelań na 25 m, z trzema liniami otwarcia ognia: na 25 m, 15 m, i 10 m. Linia celu będzie stała, - urządzeń i budowli zabezpieczających: zabezpieczenia boczne, kulochwyty główne, zabezpieczenia–przesłony pionowe, zabezpieczenia stanowisk strzeleckich w celu zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń balistycznych przed wyjściem pocisków poza strzelnicę, - wiaty stanowiska dowodzenia,- zadaszenie stanowisk strzeleckich, - wiaty stanowiska czyszczenia broni (punkt czyszczenia broni). 2)zaplecza techniczno – gospodarczego strzelnicy obejmującego budowę: - budynku kontenerowego biurowo – socjalnego, - budynku kontenerowego magazynowego (magazyn tarcz), - wiaty szkoleniowej z możliwością wyznaczenia stanowiska pierwszej pomocy, - wiaty na pojemniki na odpady komunalne. 3)infrastruktury technicznej: instalacje elektryczne, sterownicze, sygnalizacyjne, teletechniczne, sanitarne, transportowe. 4)ponadto budowę: - ciągów pieszych, dojazdów, miejsc parkingowych (10 miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym 2 dla niepełnosprawnych, 2 miejsca postojowe dla autobusów), - studni głębinowej, - szczelnego bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe o pojemności do 10,0 m³ - instalacji poza budynkiem: infrastruktury technicznej obejmującej urządzenia z zakresu zaopatrzenia w wodę, odprowadzenia ścieków, energii elektrycznej, - doziemnych instalacji przyłącza energii elektrycznej, - ogrodzenia terenu strzelnicy, bramę wjazdową i furtkę stalową, - tablic informacyjnych. Wykonawca w ramach wynagrodzenia wykona również tablicę informacyjną o wymiarach 80cm x 120cm opracowaną zgodnie z wytycznymi w zakresie obowiązków informacyjnych dostępnymi na stronie www.gov.pl/premier/promocja, i uzgodnioną z Zamawiającym.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie również do: 1)wykonania pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji, 2)uzyskania dokumentów niezbędnych do dokonania zawiadomienia o zakończeniu budowy w myśl przepisów ustawy Prawo budowlane, 3)zapewnienia nadzoru balistycznego nad realizowaną inwestycją oraz uzyskania atestu/ekspertyzy Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie lub Wojskowego Instytutu Techniku Uzbrojenia w Zielonce, potwierdzające pozytywną ocenę stanu techniczno-funkcjonalnego strzelnicy i uprawniające do jej użytkowania, (Zamawiający informuję, iż posiada pozytywną Opinię dokumentacji Techniczno-Budowlanej w zakresie bezpieczeństwa użytkowania obiektu wydaną przez Instytut Techniki Uzbrojenia Wydziału Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262310-7 - Zbrojenie
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ze względu na fakt, iż w ramach prowadzonego postępowania, do upływu wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 09 czerwca 2021 r., do godziny 10.00, nie została złożona żadna oferta.| 2021-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |