„Przebudowa Galerii Dizajn BWA Wrocław”
BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00454924
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00454924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-12 15:07
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d7a4f68-2fd7-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8960005845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454924 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa Galerii Dizajn BWA Wrocław”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ruska 46 a, segment B, lokal 103
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-079
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 539 218 444
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bwa.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bwa.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d7a4f68-2fd7-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sztuka
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa Galerii Dizajn BWA Wrocław”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d7a4f68-2fd7-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00098426/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa galerii Dizajn BWA Wrocław (ul. Świdnicka 2-4, 50-067 Wrocław)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378698
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 916322,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa Galerii Dizajn BWA Wrocław przy ul. Świdnickiej 2-4 we Wrocławiu – etap I. Zamówienie finansowane będzie ze środków Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że źródłem finansowanie mogą być również środki pozyskane z instytucji zewnętrznych, w szczególności Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
2. Wykonawca zobowiązuje się postępować zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.
3.Dokładny opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w Projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ) - Opisie przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz dokumentacji projektowej, które następnie będą stanowiły załączniki do umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 254 pkt 2 pzp Postępowanie o udzielenie zamówienia kończy się: unieważnieniem postępowania.Stosownie do art. 255 pkt 1 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie
zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W niniejszym postępowaniu złożono 4 oferty, 3 podlegały odrzuceniu, a
wykonawca oferujący ofertę najkorzystniejszą złożył oświadczenie od odstąpieniu od podpisania umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79887,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4088520,00 PLN
| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |