Budowa drogi gminnej ul. Przechodnia w Nasielsku

GMINA NASIELSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00080732
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00080732/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-11 13:28
Lokalizacja
Nasielsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16857fdf-b94d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5311607468
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógSieci zasilająceOznakowanie drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweBudowa obiektów inżynierii wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00080732 z dnia 2021-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej ul. Przechodnia w Nasielsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NASIELSK

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elektronowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Nasielsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-190

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@nasielsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nasielsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nasielsk/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej ul. Przechodnia w Nasielsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16857fdf-b94d-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080732

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001844/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa drogi gminnej ul. Przechodnia w Nasielsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061367/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje Etap I zadania realizowanego na podstawie projektu pn. ,,Budowa dróg gminnych ul. Łączna, ul. Przechodnia i ul. Podmiejska w Nasielsku’’
Zakres zadania obejmuje następujące roboty:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) roboty ziemne,
4) krawężniki, oporniki i obrzeża,
5) konstrukcja jezdni,
6) konstrukcja nawierzchni zjazdów indywidualnych i chodników,
7) elementy odwodnienia,
8) pobocze,
9) roboty wykończeniowe,
10) urządzenia bezpieczeństwa ruchu, stała organizacja ruchu,
11) kanalizacja deszczowa,
12) oświetlenie uliczne
Załącznikiem do SWZ jest dokumentacja projektowa. Obejmuje ona swoim zakresem odcinki, które nie będą wykonywane w ramach niniejszego zamówienia. Przystępując do kalkulacji ceny ofertowej należy oprócz projektu wziąć pod uwagę poniżej podany zakres prac.


Projekt branżowy nr I. BUDOWA DRÓG GMINNYCH
Zakres inwestycji:
- ul. Łączna (od km 0+360 do km 0+421,15; tj. 61,15 m),
- ul. Przechodnia (od km 0+427,15 do km 0+976,23; tj. 549,08 m),
- ul. Podmiejska (od km 0+976,23 do 1+108,11; tj. 131,88 m)
Łączna długość: 742,11 m

Projekt branżowy nr II. KANALIZACJA DESZCZOWA
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie sieci kanalizacji deszczowej wraz z wpustami ulicznymi w drogach gminnych ul. Łączna, ul. Przechodnia i ul. Podmiejska w Nasielsku.
Zakres inwestycji:
- ul. Łączna (od ST-20 do ST-17, tj. długość 59,92 m),
- ul. Przechodnia (od ST-17 do ST-4, tj. długość 549,08 m),
- ul. Podmiejska (od ST-4 do WL1 wraz ze zrzutem do rzeki., tj. długość 59,50 m oraz od ST-30 do WL2, tj. długość 30,00 m),
Łączna długość: 698,50 m

Projekt branżowy nr III. SIEĆ WODOCIĄGOWA
Nie dotyczy

Projekt branżowy nr IV. SIEĆ GAZOWA
Nie dotyczy

Projekt branżowy nr V. SIEĆ TELEKOMUNIKACYJNA
Zakres inwestycji:
- ul. Przechodnia: w km 0+427: Zabezpieczyć 6 otworową kanalizację teletechniczną łupinami ochronnymi lub ławą betonową

Projekt branżowy nr VI. ROZBIÓRKA I BUDOWA SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ SN
Przebudowa sieci elektroenergetycznej sn. W ramach niniejszego zadania są do wykonania następujące roboty:
- przełożenie z pasa drogowego linii kablowej sn
- wykonanie muf przelotowych
- ułożenie przełożonego kabla pod chodnik
- zabezpieczenie kabli rurami typu DVK 160 pod ulicami i wjazdami do posesji
Zakres inwestycji:
- ul. Łączna: przełożenie sieci SN w km 0+415
- ul. Podmiejska: przełożenie sieci SN od km 0+976,23 do km 1+108,11
Projekt branżowy nr VII. ROZBIÓRKA I BUDOWA SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ SN (PKP)
Przebudowa sieci elektroenergetycznej sn. W ramach niniejszego zadania do wykonania są następujące roboty:
- przełożenie z pasa drogowego linii kablowej sn,
- wykonanie muf przelotowych,
- ułożenie przełożonego kabla pod chodnik ,
- zabezpieczenie kabla rurami typu DVK 160 na całej długości pod chodnikiem
Zakres:
- ul. Przechodnia: przełożenie sieci SM (PKP) od km 0+945,00 do km 0+976,23
- ul. Podmiejska: przełożenie sieci SM (PKP) od km 0+976,23 do km 1+108,11

Projekt branżowy nr VIII. BUDOWA SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ NN – OŚW. ULICY
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie oświetlenia dróg gminnych ul. Łączna, ul. Przechodnia i ul. Podmiejska w Nasielsku”. W ramach niniejszego opracowania są do wykonanie następujące roboty:
a) montaż wzdłuż dróg słupów oświetleniowych z oprawami typu LED w zakresie:
- ul. Łączna: 6 szt. (od 36/L3, 37/L1, 39/L3, 41/L2 oraz 47/L2, 49/L1);
- ul. Przechodnia: 20 szt. (od 16/L1 do 35/L2);
- ul. Podmiejska: 3 szt. (10/L1, 12/L3, 14/L2)
b) budowa linii kablowej zasilającej oświetlenie,
- ul. Łączna: obwody elektryczne: nr I (od km 0+000 do km 0+170), nr II i III (od szafki SOK w km 0+190,00 do km 0+427,15);
- ul. Przechodnia: obwody elektryczne nr: II (od km 0+427,15 do km 0+665,00) i III (od km 0+427,15 do km 0+976,23),
- ul. Podmiejska: obwód elektryczny nr III (od km 0+976,23 do km 1+108,11),
c) montaż nowej szafki zasilającej SOK w miejsce istniejącej,

Projekt branżowy nr IX. ROZBIÓRKA I BUDOWA SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ NN
Zakres obejmuje przebudowę sieci elektroenergetycznej nn. W ramach niniejszego zadania są do wykonania następujące roboty:
- demontaż linii kablowej nn,
- demontaż złącza kablowego,
- ponowne ułożenie w nowej trasie kabla nn,
- montaż w nowym miejscu złącza kablowego.
Zakres inwestycji:
- ul. Łączna (całość – zgodnie z projektem branżowym),
- ul. Przechodnia (całość – zgodnie z projektem branżowym),

UWAGA
Prace związane z rozbiórką, budową, przebudową sieci elektroenergetycznej należy wykonać zgodnie z wytycznymi zawartymi w umowie o przebudowę urządzeń elektroenergetycznych nr PJ068772/18, która stanowi Załącznik nr 9 do SWZ. Wszelkie koszty związane z realizacją wytycznych zawartych w umowie należy wliczyć w cenę ofertową, zaś obowiązki z niej wynikające zobowiązany będzie zrealizować Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31310000-2 - Sieci zasilające

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 2 500 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 10.06.2021 r. wpłynęły następujące oferty:
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
Kacice 76, 06-100 Pułtusk
NIP 5680001394 3 636 363,00 zł 60 miesięcy
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia wyżej wymienionej kwoty w budżecie – Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2021-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane