Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Krakowie przy ul. Porzeczkowej 3
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00079955
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00079955/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-11 09:54
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7dc1ab3f-bebe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00079955 z dnia 2021-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Krakowie przy ul. Porzeczkowej 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl10@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Krakowie przy ul. Porzeczkowej 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dc1ab3f-bebe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00079955
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001112/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Modernizacja pomieszczeń administracyjno –technicznych Szkoły Podstawowej nr 68 w Krakowie, ul. Porzeczkowa 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066572/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu, dla przeprowadzonego w 2020 r. w trybie przetargu nieograniczonego postępowania o udzielenie zamówienia pn: „Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj" modernizacji budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Krakowie przy ul. Porzeczkowej 3”, przewidział możliwość udzielenia zamówienia, o którym zgodnie z obecnie obowiązującą ustawą PZP, mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, określając przedmiot, zakres oraz warunki na jakich zostanie ono udzielone.
Wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. Spełnione zostały warunki dla udzielenia przedmiotowego zamówienia Wykonawcy, który realizował zamówienie podstawowe, tj. Wykonawcy: SOL-HUT Sp. z o.o. Tym samym istnieje możliwość udzielenia temu Wykonawcy zamówienia na postawienia na art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214. ust. 1pkt. 7 ustawy PZP.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/12/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej modernizacji pomieszczeń w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Krakowie przy ul. Porzeczkowej 3 polegających na:
- modernizacji pomieszczenia 0/3-korytarz,
- modernizacji pomieszczeń 0/4, 0/5, 0/6-sekretariat,
- modernizacji pomieszczenia 0/7-sala lekcyjna,
- modernizacji pomieszczenia 0/9-sala lekcyjna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199998,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199998,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199998,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOL-HUT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6780052285
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-752
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199998,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. ,,Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 40 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.| 2021-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |