„Modernizacja dróg w miejscowościach Paulinów, Dąbrowa, Jakubka, Zimotki, Smulsko, Wichertów – Przykona – dotyczy Modernizacji dróg w miejscowościach Paulinów, Jakubka, Zimotki "
Gmina Przykona
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00081127
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00081127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-11 20:32
- Lokalizacja
- Przykona, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a774fa4-bc7b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6681858329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00081127 z dnia 2021-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja dróg w miejscowościach Paulinów, Dąbrowa, Jakubka,
Zimotki, Smulsko, Wichertów – Przykona
– dotyczy Modernizacji dróg w miejscowościach Paulinów, Jakubka, Zimotki "
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przykona
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6681858329
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 7
1.5.2.) Miejscowość: Przykona
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-731
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 279 10 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przykona@przykona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przykona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przykona1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja dróg w miejscowościach Paulinów, Dąbrowa, Jakubka,Zimotki, Smulsko, Wichertów – Przykona
– dotyczy Modernizacji dróg w miejscowościach Paulinów, Jakubka, Zimotki "
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a774fa4-bc7b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000928/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja dróg w miejscowościach Paulinów, Dąbrowa, Jakubka, Zimotki, Smulsko, Wichertów-Przykona - Modernizacja dróg w miejscowościach Paulinów, Jakubka, Zimotki,
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062853/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 331335,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są 3 następujące zadania:
Zadanie 1. Modernizacja drogi o szerokości 4,2 m i długości 0+000 do 0+592 – 0,592 km w miejscowości Paulinów nr 67/12, 67/9; Posoka nr 297.
Zadanie 2. Modernizacja drogi o szerokości 4,2 m i długości 0+000 do 0+224 – 0,224 km w miejscowości Jakubka - działki nr 200/11, 202/20, 199/5.
Zadanie 3. Modernizacja drogi w miejscowości Zimotki polegające na:
a) Modernizacji drogi o szerokości 4,2 m i długości 0+000 do 0+205 – 0,205 km na działce nr 599/41,
b) Modernizacji drogi nad zbiornikiem wodnym Przykona, parking + dojazdy 100 x40m = 0,4ha na działkach nr 858/3, 767, 859,
c) Modernizacja drogi nad zbiornikiem wodnym Przykona na działkach nr 858/3, 767, 859 - Remont istniejących nawierzchni brukarskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnienia powyższe postępowanie ze względu na fakt, że cena zaoferowana w najkorzystniejszej ofercie która wynosiła 523 984,12 zł, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia która wynosiła 331 335,95 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 523984,12
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 633516,91
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |