Remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1
Miasto Suwałki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00080736
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00080736/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-11 13:29
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e60b6174-b3b5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8442155152
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00080736 z dnia 2021-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 87 - 562 80 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja/ https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e60b6174-b3b5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080736
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001760/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.44 Remont schodów zewnetrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00053265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.51.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
a. remoncie t schodów zewnętrznych, w zakresie:
- rozebranie istniejących okładzin stopni, podstopnic, cokołu i części podestu z płyt
granitowych,
- wyczyszczenie płyt, przycięcie i usunięcie uszkodzonych części, przygotowanie do
ponownego wbudowania,
- rozebranie istniejącej konstrukcji żelbetowej schodów wraz z warstwami podsypkowymi,
wraz z odwiezieniem gruzu na odległość do 5km i jego utylizacją,
- wykonanie nowych warstw podsypkowych z ich profilowaniem i zagęszczeniem,
- wykonanie nowej konstrukcji żelbetowej schodów,
- ponowne obłożenie schodów, cokołu i części podestu płytami z rozbiórki oraz niezbędnymi
uzupełnieniami,
- wykonanie szczelnej dylatacji na podeście,
- demontaż, wyczyszczenie, zabezpieczenie powłokami malarskimi w istniejącym kolorze
i ponowny montaż poręczy schodowych,
- naprawa tynków żywicznych w obrębie schodów,
b. remoncie podjazdu dla niepełnosprawnych, w zakresie:
- rozebranie istniejących warstw nawierzchni podjazdu, wraz z odwiezieniem gruzu na
odległość do 5km i jego utylizacją,
- likwidacja nieczynnych sześciu lamp podświetlających elewację w nawierzchni polbruku,
- wyczyszczenie i przygotowanie ścian do wykonania hydroizolacji,
- wykonanie hydroizolacji z papy termozgrzewalnej podkładowej oraz powłokowej,
- wykonanie podbudowy z kruszyw naturalnych,
- wykonanie nawierzchni podjazdu z polbruku gr 6 cm,
- demontaż, wyczyszczenie, zabezpieczenie powłokami malarskimi w istniejącym kolorze
i ponowny montaż poręczy podjazdu,
- naprawa tynków żywicznych w obrębie podjazdu,
2. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia nadzoru nad robotami budowlanymi
w postaci kierownika robót posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz zapewnić potrzebny personel posiadający odpowiednie uprawnienia budowlane, umożliwiające prowadzenie robót branżowych niezbędnych do prawidłowej realizacji zadania. Powyższy personel Wykonawca zobowiązany jest zgłosić do akceptacji Zamawiającemu.
3. Szczegółowy zakres robót zawiera przedmiar robót oraz sst.
4. Uwaga: Roboty należy zorganizować i prowadzić w taki sposób, aby była możliwość ciągłego dostępu do Wydziału Komunikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48917,75
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48917,75
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48917,75
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo Budowlane Mariusz Piasecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200352550
7.3.3) Ulica: ul. Emila Młynarskiego 14/97
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48917,75
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 74 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |