Rewitalizacja miejscowości gminnej Nowy Korczyn- etap II - Roboty budowlane związane z zabezpieczeniem ruin synagogi w Nowym Korczynie
Gmina Nowy Korczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00080805
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00080805/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-11 13:52
- Lokalizacja
- Nowy Korczyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e31108d1-a989-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6551875335
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00080805 z dnia 2021-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja miejscowości gminnej Nowy Korczyn- etap II - Roboty budowlane związane z zabezpieczeniem ruin synagogi w Nowym Korczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Korczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010429
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Korczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-136
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 41 234 54 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@nowykorczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowykorczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.nowykorczyn.pl/przetargi.php1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja miejscowości gminnej Nowy Korczyn- etap II - Roboty budowlane związane z zabezpieczeniem ruin synagogi w Nowym Korczynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e31108d1-a989-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080805
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006452/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rewitalizacja miejscowości gminnej Nowy Korczyn- etap II - Roboty budowlane związane z zabezpieczeniem ruin synagogi w Nowym Korczynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia współfinansowany w ramach zadania pn. Rewitalizacja miejscowości gminnej Nowy Korczyn- etap II w ramach Działania 6.5 ,, Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044259/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZITŚ 271.04.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 112225,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z usunięciem zagrożenia awarią oraz zabezpieczeniem przed dalszą degradacją obiektu synagogi w Nowym Korczynie - Etap II”
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- naprawę ubytków i pęknięć murów zabytkowych
- wykonanie opaski z płyt chodnikowych wibroprasowanych wokół budynku synagogi
- wykonanie tablicy informacyjnej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.) Zamawiający informuje,że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
| 2021-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |