„Remont myjni samochodowej, ogrodzenia i budynku technicznego nr 120 w Kompleksie Wojskowym nr 8701 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”

22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00081574
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00081574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-14 10:44
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dddab5b9-bdf4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7393827791
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00081574 z dnia 2021-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont myjni samochodowej, ogrodzenia i budynku technicznego nr 120 w Kompleksie Wojskowym nr 8701 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280603684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22wog.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://22wog.wp.mil.pl/pl/bip/info/q-zamowienia-publiczne/-1032798j-platforma-zakupowa/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://22wog.wp.mil.pl/pl/bip/info/q-zamowienia-publiczne/-1032798j-platforma-zakupowa/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa - 22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont myjni samochodowej, ogrodzenia i budynku technicznego nr 120 w Kompleksie Wojskowym nr 8701 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dddab5b9-bdf4-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013284/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Roboty remontowe i renowacyjne kompleks 8701 Olsztyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066290/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: 22 WOG-ZP.2712.15.2021/T/114/2600/RB/PBN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Remoncie myjni samochodowej, ogrodzenia i budynku technicznego nr 120 Kompleksie Wojskowym nr 8701 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie 1”, zgodnie z:
1.1. dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ,
1.2. specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 27.05.2021 r. przesłał do publikacji w Biuletynie Zamówień Publicznych poprzez Platformę e-Zamówienia, Ogłoszenie o zamówieniu dotyczące postępowania na „Remont myjni samochodowej, ogrodzenia i budynku technicznego nr 120 w Kompleksie Wojskowym nr 8701 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”. Po otrzymaniu potwierdzenia opublikowania i nadania numeru 2021/BZP 00066290/01, w dniu 27.05.2021 r. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o zamówieniu oraz pełną dokumentację przedmiotowego postępowania na stronie prowadzonego postępowania - na platformie zakupowej 22 WOG.
W dniu 08.06.2021 r. Zamawiający chcąc opublikować Ogłoszenie o zmianie Ogłoszenia stwierdził, że w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o numerze 2021/BZP 00066290/01 nie istnieje. W związku z tym zwrócił się do Urzędu Zamówień Publicznych o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Do dnia 09.06.2021 r. nie otrzymano żadnej odpowiedzi od instytucji, która w całości odpowiada za funkcjonowanie systemu obsługującego Biuletyn Zamówień Publicznych, służący do zamieszczania ogłoszeń.
W związku z powyższym stwierdzić należy, że wada którą obarczone jest to postępowanie ma nieusuwalny charakter i nie może być skorygowana przez Zamawiającego w toku postępowania. Zachodzi więc takie uchybienie proceduralne, które nie może być skorygowane przez zamawiającego w toku postępowania poprzez unieważnienie lub powtórzenie nieprawidłowej czynności.
W związku z powyższym postanowiono jak na wstępie.
2021-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane