Budowa myjni dwustanowiskowej

Zakład Gospodarki Komunalnej "Bolesław" sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00081454
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00081454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-14 09:56
Lokalizacja
Bolesław, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4d85815-b6ed-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6370004335
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneAparatura do czyszczenia przy pomocy wody pod ciśnieniemPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowychInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty konstrukcyjneRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliKonstrukcje z betonu zbrojonego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00081454 z dnia 2021-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa myjni dwustanowiskowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej "Bolesław" sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272661647

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osadowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bolesław

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 646 11 48

1.5.8.) Numer faksu: 32 646 11 48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wadas@zgkboleslaw.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkboleslaw.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zgkboleslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa myjni dwustanowiskowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4d85815-b6ed-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056892/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia określają:
1) projekt budowlany - Załącznik nr 7a,b,c,d do SWZ,
2) przedmiar robót - Załącznik nr 8a,b,c,d do SWZ,
3) pozwolenie na budowę - Załącznik nr 9a,b do SWZ,
4) opis techniczny instalacji mycia wysokociśnieniowego - Załącznik nr 10 do SWZ
5) rewizja przekroju płyty żelbetowej - Załącznik nr 11 do SWZ
Informacje dodatkowe:
1) Przyjęte przez projektantów, kosztorysantów - w projektach, przedmiarach itp. nazwy własne urządzeń, marki materiałów są podane dla określenia standardu oraz właściwości technicznych i należy je traktować pomocniczo w procesie przygotowania oferty. Należy przyjąć, że we wszystkich takich przypadkach wskaźnikom takim towarzyszą określenia „lub równoważny”.
2) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wskazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
3) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych,
o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisanym.
4) Do kalkulacji ceny należy przyjąć zakres wynikający z projektu budowlanego myjni dwustanowiskowej oraz opisu technicznego instalacji mycia wysokociśnieniowego.
5) Zamawiający informuje o możliwości przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej miejsca wykonania zamówienia celem potwierdzenia stanu istniejącego.
6) Wykonawca wybrany do realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do utrzymania w czystości miejsca wykonywania prac. Wykonawca zobowiązany jest do usuwania wytworzonych przez siebie odpadów.
7) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy/Podwykonawcom zgodnie z art. 462 ust. 1 ustawy Pzp.
8) W przypadku powierzenia części zamówienia Podwykonawcom, Wykonawca jest zobowiązany wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom wraz z podaniem nazwy tych Podwykonawców (o ile są znane na etapie składania ofert).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42924730-5 - Aparatura do czyszczenia przy pomocy wody pod ciśnieniem

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019r poz. 2019 z zm.) unieważnia przedmiotowe postępowanie
o udzielenie zamówienia publicznego gdyż wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegają odrzuceniu.
Oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu przez Wykonawcę ZRB Paciej Sp. z o.o. ul. Osiecka 3A, 32-300 Olkusz została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. Wykonawca nie wniósł wadium przed upływem terminu składania ofert. Zgodnie z art. 97 ust. 5 ustawy Pzp wadium wnosi się przed terminem składania ofert i utrzymuje nieprzerwalnie do dnia upływu terminu związania ofertą (z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 644982,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 644982,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane