Remont drogi powiatowej nr 1540C Rafa - Pień
Gmina Dąbrowa Chełmińska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00082188
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00082188/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-14 14:13
- Lokalizacja
- Dąbrowa Chełmińska, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a8f3e84-ad7c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5542657762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082188 z dnia 2021-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1540C Rafa - Pień
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Chełmińska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350642
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bydgoska 21
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Chełmińska
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-070
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3816005
1.5.8.) Numer faksu: 52 3816290
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dabrowachelminska.lo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dabrowachelminska.lo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
dabrowachelminska.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1540C Rafa - Pień2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a8f3e84-ad7c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082188
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002255/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remonty drogi powiatowej Rafa-Pień za pomocą masy mineralno-asfaltowej w miejscowości Rafa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00046275/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 133536,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Remont drogi powiatowej nr 1540C Rafa – Pień
Wykaz rodzajów robót drogowych:
ZAKRES ZAMÓWIENIA
LP ZADANIE ZAKRES POWIERZCHNIA m2
1
Remont drogi powiatowej nr 1540C Rafa-Pień
1. asfalt - 2 warstwy:
- 3cm warstwa wiążąca
- 3cm warstwa ścieralna
z dwukrotnym skropieniem
450 mb x 4,0 m
2. podbudowa:
profilowanie i zagęszczenie warstwą 5 cm z kruszyw łamanych
(5cm po zagęszczeniu)
450 mb x 4,0 m
1 800
3. zjazdy na posesje (10 zjazdów):
a) profilowanie i zagęszczenie warstwą 5 cm z kruszyw łamanych
(każdy zjazd 5 mb x 0,5 m)
b) asfalt :
- 3cm warstwa wiążąca
- 3cm warstwa ścieralna
(każdy zjazd 5 mb x 0,5 m)
25
Na Wykonawcy spoczywa obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia oraz oznakowania miejsca w którym będą wykowywane określone prace.
UWAGA:
• zadanie zawiera 100% wszelkich kosztów pośrednich, w tym materiałowych,
• wyceniając należy uwzględnić koszt zarówno usługi wszelkich maszyn jak i koszt niezbędnych ilości materiałów,
Jeśli Wykonawca zdecyduje się na udzielenie gwarancji na przedmiot zamówienia, to liczona będzie ona od dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót.
Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia w ofercie wszystkich kosztów związanych z realizacją zamówienia.
Wspólny Słownik Zamówień CPV:
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110655,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130254,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110655,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo EL-KAJO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540309867
7.3.3) Ulica: Jana Matejki 1A
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-061
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110655,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-07-30| 2021-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |