Renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00082045
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00082045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-06-14 13:28
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf5948c5-a686-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty ciesielskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie stolarki niemetalowejStolarka drewniana

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM RĄCZKAZasole Bielańskie, PL · lot 0
97 932 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082045 z dnia 2021-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 / 499 06 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/8270630d-8949-4ecf-a000-0b88d6b64455

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf5948c5-a686-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040687/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-DCS/57/2021/ADM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 91000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych, zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w lokalizacjach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2a do Specyfikacji,
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) renowację drzwi drewnianych w,
a) w budynkach i lokalach mieszkalnych:
 przy ul. Olszówka 20 (drzwi główne)
 przy ul. Stefana Batorego 23, (drzwi główne)
 przy ul. Cieszyńskiej 23, (drzwi główne oraz od podwórka)
 przy ul. Gen. Józefa Kustronia 96/4, (drzwi do lokalu mieszkalnego)
 przy ul. Listopadowej 85 (drzwi główne oraz od podwórka),
 przy ul. Józefa Piłsudskiego 46/1 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Pl. Żwirki Wigury 9/2 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Przekop 13/3 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 11( drzwi główne),
 przy ul. Sikornik 10 ( drzwi główne),
 przy ul. Jana Sobieskiego 66 ( drzwi główne),
 przy ul. Szkolnej 16/12 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Św. Anny 18 ( drzwi główne),
 przy ul. Żywieckiej 261 ( drzwi główne),
b) w budynku użytkowym:
 przy ul. Olszówka 29, (drzwi główne),

4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej

45422100-2 - Stolarka drewniana

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97932,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97932,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.P.H.U. "STOLMIX" Adam Rączka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9371095519

7.3.3) Ulica: ul. Zachodnia 4

7.3.4) Miejscowość: Zasole Bielańskie

7.3.5) Kod pocztowy: 43-330

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97932,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi