„Rozbudowa drogi powiatowej nr 1836L Wierzchowiny – droga powiatowa nr 1835L na odcinku od km 0+420 do km 0+935,00 o dł. 0,515 km”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00081989
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00081989/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-14 13:10
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-278f0b78-92d4-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5641486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00081989 z dnia 2021-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 1836L Wierzchowiny – droga powiatowa nr 1835L na odcinku od km 0+420 do km 0+935,00 o dł. 0,515 km”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110199172
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Borowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp-krasnystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpkrasnystaw.bipstrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zdpkrasnystaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 1836L Wierzchowiny – droga powiatowa nr 1835L na odcinku od km 0+420 do km 0+935,00 o dł. 0,515 km”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-278f0b78-92d4-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081989
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003078/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa drogi powiatowej 1836L Wierzchowiny – dr. pow. nr 1835L od km 0+420 do km 0+935 o dł. 0,515km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026697/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZP.3610.12.2021.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1206197,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji przewiduje się rozbudowę drogi powiatowej nr 1836L Wierzchowiny – droga powiatowa nr 1835L na odcinku od km 0+420 do km 0+935,00 o dł. 0,515 km. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni poprzez zastosowanie nakładki wzmacniającej z warstw bitumicznych (warstwa wyrównawcza AC11W, Warstwa wiążąca AC11W o gr. 4cm, warstwa ścieralna AC11S gr. 4cm) oraz poszerzeniem jezdni do 6,0 m z chodnikiem z betonowej kostki brukowej usytuowanym po lewej stronie drogi o szer. 2,0 m, po prawej stronie pobocze gruntowe szer. 1,0 m. Zjazdy indywidualne
o szerokości 4,0 m jako pojedyncze o nawierzchni z betonowej kostki brukowej. Zjazdy na drogi wewnętrzne i zjazdy publiczne należy wykonać o nawierzchni bitumicznej w granicach pasa drogowego. Przepusty zlokalizowane w miejscach rowów pod zjazdami należy wykonać z rur PEHD o średnicy 0,40 m
z prefabrykowanymi zakończeniami żelbetowymi typu „kołnierzowego”. Odwodnienie drogi zaprojektowano w sposób powierzchniowy za pomocą spadków poprzecznych i podłużnych drogi do rowów przydrożnych
i przepustów. Rowy przydrożne zaprojektowano jako rowy otwarte o przekroju trapezowym. Dodatkowo w zakresie inwestycji planowane jest wykonanie przebudowy przepustów usytuowanych pod koroną drogi z rur PEHD PRZ-2 Ø800 w km 0+592,70 oraz PRZ-3 Ø800 w km 0+829,00. W ramach zadania planuje się wykonanie peronów przystanków autobusowych, oznakowania pionowego wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej chemoutwardzalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 896181,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1402638,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 896181,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9222295093
7.3.3) Ulica: ul. Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 896181,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania, kwotę w wysokości 850.000,00 zł brutto| 2021-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |