Remont oraz dostosowanie istniejącego budynku OREW PSONI Koło w Jarosławiu do wymagań przepisów przeciwpożarowych
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Jarosławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00082369
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00082369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-14 15:24
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2a2df40-b7a1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7921019877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082369 z dnia 2021-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oraz dostosowanie istniejącego budynku OREW PSONI Koło w Jarosławiu do wymagań przepisów przeciwpożarowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Jarosławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650886776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilsona 6a
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 16 6215378
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@psoni-jaroslaw.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psoni-jaroslaw.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność na rzecz sób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oraz dostosowanie istniejącego budynku OREW PSONI Koło w Jarosławiu do wymagań przepisów przeciwpożarowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2a2df40-b7a1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00058099/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PSONI/ZP/2130-1/1275/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu oddymiania klatki schodowej i oświetlenia ewakuacyjnego w istniejącym budynku Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczym im. Krystyny Rajtar w Jarosławiu, os. Witosa 18. 2) Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1 obejmuje w szczególności: roboty rozbiórkowe i przygotowawcze, nadproża stalowe, tynki wewnętrze, okna, drzwi i ścianki aluminiowe, cienkowarstwowa wyprawa elewacyjna, montaż centrali alarmowej i innych urządzeń systemy oddymiania klatek schodowych, montaż opraw oświetleniowych, wypusty, gładzie gipsowe, malowanie farbami emulsyjnymi, pozostałe prace wynikające z dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:- opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa (projekt budowlany, przedmiar) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 239754,01 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające remoncie tarasów zewnętrznych wraz ze schodami w istniejącym budynku Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczym im. Krystyny Rajtar w Jarosławiu, os. Witosa 18.2) Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1 obejmuje w szczególności: rozebranie posadzek, wywiezienie gruzu, przygotowanie starego podłoża, izolacja przeciwwilgociowa, posadzki epoksydowe, okładziny schodów, cokoliki, demontaż i montaż balustrad, ocieplenie ścian budynku, wyprawa elewacyjna, osadzenie kratek wentylacyjnych, nawierzchnia z kostki brukowej, obrzeża betonowe, obramowania schodów z palisady betonowej, pozostałe prace wynikające z dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:- opis przedmiotu zamówienia – dokumentacja projektowa (projekt budowlany, przedmiar) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432112-2 - Kładzenie nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 110626,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2021-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |