WYMIANA WODOMIERZY I WDROŻENIE SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ODCZYTU STANÓW WODOMIERZY W ZASOBACH MIESZKANIOWYCH GMINY BIELAWA
"MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00082534
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00082534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-06-15 07:51
- Lokalizacja
- Bielawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa0b29c9-bedc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8820003349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082534 z dnia 2021-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
WYMIANA WODOMIERZY I WDROŻENIE SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ODCZYTU STANÓW WODOMIERZY W ZASOBACH MIESZKANIOWYCH GMINY BIELAWA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890679330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 48
1.5.2.) Miejscowość: Bielawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748334253
1.5.8.) Numer faksu: 748334253
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: artur.majcher@mzbmbielawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbmbielawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbmbielawa.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-powyzej-130-tys-zlotych1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYMIANA WODOMIERZY I WDROŻENIE SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ODCZYTU STANÓW WODOMIERZY W ZASOBACH MIESZKANIOWYCH GMINY BIELAWA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa0b29c9-bedc-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001727/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 WYMIANA WODOMIERZY I WDROŻENIE SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ODCZYTU STANÓW WODOMIERZY W ZASOBACH MIESZKANIOWYCH GMINY BIELAWA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067435/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.0001.431.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 159000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i roboty towarzyszące polegające na:
a) dostawie wodomierzy lokalowych jednostrumieniowych suchobieżnych do wody zimnej, wyposażonych w urządzenia do zdalnego odczytu drogą radiową w łącznej ilości 918 szt.
b) wymianie wodomierzy lokalowych na wodomierze jednostrumieniowe suchobieżne do wody zimnej, wyposażone w urządzenia do zdalnego odczytu drogą radiową, w lokalach stanowiących własność Gminy Bielawa, w łącznej ilości 855 szt.
c) montażu wodomierzy lokalowych do wody zimnej wyposażonych w urządzenia do zdalnego odczytu drogą radiową, w lokalach stanowiących własność Gminy Bielawa, w łącznej ilości 63 szt.
d) dostarczeniu oraz wdrożeniu kompletnego systemu zdalnego odczytu wodomierzy lokalowych, umożliwiającego dokonywanie samodzielnych odczytów wodomierzy wraz z urządzeniami do przenośnego odczytu danych – 2szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
65500000-8 - Odczyty liczników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |