Remont mostu o nr JNI 01016691 w ciągu drogi powiatowej nr K1934 Pcim - Krzywica - Poręba w miejscowości Pcim w km 0+400

Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00082577
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00082577/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-15 08:18
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4b6addb-a0f0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6811693856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW MĘTELZawoja, PL · lot 0
343 141,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082577 z dnia 2021-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu o nr JNI 01016691 w ciągu drogi powiatowej nr K1934 Pcim - Krzywica - Poręba w miejscowości Pcim w km 0+400

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 122721733

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna powiatu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostu o nr JNI 01016691 w ciągu drogi powiatowej nr K1934 Pcim - Krzywica - Poręba w miejscowości Pcim w km 0+400

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4b6addb-a0f0-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082577

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004760/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont mostu w ciągu dr. powiatowej nr K1934 w m. Pcim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038489/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 526000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr K1934 w miejscowości Pcim, o długości 11,6 m i konstrukcji jednoprzęsłowej, o schemacie statycznym belki wolnopodpartej.
Rodzaje robót wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia:
- rozbiórka poręczy oraz uszkodzonej nawierzchni pomostu,
- remont rusztu stalowego ustroju niosącego wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym (czyszczenie i malowanie),
- wykonanie remontu ławy podłożyskowej na podporze prawobrzeżnej (reprofilacja ubytków betonowych),
- wykonanie remontu podpory lewobrzeżnej (uzupełnienie ubytków betonem),
- uzupełnienie ubytków betonem płyty wzmacniającej zespolonej z belkami, z wyprofilowaniem odpowiednich spadków poprzecznych i podłużnych,
- wykonanie izolacji ustroju niosącego z papy termozgrzewalnej,
- ułożenie krawężnika kamiennego na długości ustroju niosącego i skrzydeł,
- uzupełnienie betonem kap chodnikowych,
- remont nawierzchni na dojazdach – warstwa podbudowy z kruszywa naturalnego i łamanego oraz warstwa wiążąca i ścieralna z betonu asfaltowego,
- wykonanie warstwy ochronnej izolacji oraz warstwy ścieralnej na obiekcie z betonu asfaltowego,
- wykonanie dylatacji bitumicznych,
- uzupełnienie nawierzchni chodnika i bezpiecznika na obiekcie, na bazie emulsji modyfikowanej polimerami i kruszywa,
- montaż poręczy z płaskownika.
Szczegółowy zakres robót zawarty jest w dokumentacji oraz kosztorysie, stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343141,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696732,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343141,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Stanisław Mętel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521017514

7.3.3) Ulica: Zawoja 100

7.3.4) Miejscowość: Zawoja

7.3.5) Kod pocztowy: 34-222

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343141,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-09-30
2021-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane