Roboty budowlane polegające na modernizacji systemów SSWiN i CCTV w Inspektoracie ZUS w Radzyniu Podlaskim.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00082561
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00082561/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-15 08:05
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8810c661-bf7d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7121939607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082561 z dnia 2021-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na modernizacji systemów SSWiN i CCTV w Inspektoracie ZUS w Radzyniu Podlaskim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tomasza Zana 36-38C

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-601

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 535 77 94

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAP_Lublin@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na modernizacji systemów SSWiN i CCTV w Inspektoracie ZUS w Radzyniu Podlaskim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8810c661-bf7d-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082561

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002043/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane polegające na modernizacji systemów SSWiN i CCTV w Inspektoracie ZUS w Radzyniu Podlaskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067388/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 200000/271/01/2021 - ZAP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji systemów SSWiN i CCTV w Inspektoracie ZUS w Radzyniu Podlaskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji systemów SSWiN i CCTV, obejmujące w szczególności następujący zakres prac:
 częściowy demontaż elementów systemu SSWiN i CCTV;
 trasowanie;
 wykonanie przejść przez ściany i stropy;
 układanie listew elektroinstalacyjnych;
 układanie przewodów;
 rozbudowa systemu włamania i napadu SSWiN wraz z możliwością przesyłania sygnałów alarmowych na zewnątrz budynku do firmy monitorującej sygnały;
 wykonanie układu detekcji wody wraz z wpięciem do centrali SSWiN;
 wymiana systemu telewizji przemysłowej CCTV;
 wykonanie robót naprawczych po robotach demontażowych i montażowych, polegających w szczególności na uzupełnieniu tynków wewnętrznych i zewnętrznych, a także malowanie fragmentów uszkodzonych ścian;
 wykonanie pomiarów i badań;
 wykonanie próby i uruchomienie systemów;
 szkolenie personelu użytkownika;
 czynności serwisowe (przeglądy, konserwacje, naprawy) zapewniające utrzymanie zainstalowanych urządzeń i systemów oraz wykonanych instalacji w stałej sprawności technicznej w okresie gwarancji.
3. Zamawiający informuje, że w przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub wskazane została norm, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznej, o których mowa w art. 101 ust. 1 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4. Wykonawca w przypadku wyboru jego oferty, jako najkorzystniejszej, zobowiązany będzie do ubezpieczenia się od odpowiedzialności kontraktowej i deliktowej w zakresie prowadzonej działalności w zakresie realizowanej umowy na cały okres realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie prowadzonych robót budowlanych, o wartości przedstawionej w Ofercie Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia przed podpisaniem umowy polisy lub innego dokumentu ubezpieczenia potwierdzającego, że jest ubezpieczony zgodnie z powyższymi wymaganiami.
5. Rozliczenie pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą odbędzie się na podstawie sporządzonego kosztorysu powykonawczego z zastrzeżeniem, że wartość rozliczenia nie będzie mogła przekroczyć maksymalnej wartości umowy ustalonej na podstawie wartości kosztorysu ofertowego powiększonej o procentowy wskaźnik wzrostu ryzyka ustalony przez Zamawiającego. Wartość ta będzie wskazana w umowie o udzielenie zamówienia.
6. Zamawiający informuję, iż prace prowadzone będą w czynnych obiektach użyteczności publicznej, w związku z tym Wykonawca ma obowiązek organizacji prac w taki sposób aby w jak najmniejszym zakresie zakłócały one funkcjonowanie obiektów i pracę pracowników ZUS oraz osób trzecich, a także bezpieczną komunikację w budynkach.
7. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującymi, obowiązującymi normami technicznymi i sztuką budowlaną. Wykonawca w trakcie realizacji zamówienia ma obowiązek uwzględniania wszystkich elementów dokumentacji technicznej oraz wszystkich uwarunkowań istniejącej infrastruktury technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2021-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane