Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu
Gmina Białośliwie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00082884
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00082884/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-15 10:20
- Lokalizacja
- Białośliwie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ffc88f7-bd22-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7642613133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082884 z dnia 2021-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białośliwie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Kordeckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Białośliwie
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-340
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672876910
1.5.8.) Numer faksu: 672875791
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@bialosliwie.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialosliwie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bialosliwie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ffc88f7-bd22-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082884
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003053/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063562/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 181478,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1:Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu - wymiana stolarki okiennej i zamurowanie okien, remont sceny. Wymiana stolarki okiennej na sali widowiskowej: demontaż starych okien i parapetów wewnętrznych, montaż nowych okien PCV (6 szt.) i parapetów wewnętrznych wraz z obróbką ościeży. Zamurowanie 6 szt. okien znajdujących się nad oknami do wymiany. Wzmocnienie konstrukcji podłogi scenicznej i wymiana istniejącej nawierzchni podłogi z desek na płyty OSB i wykładzinę PCV. Rozbiórka istniejącego „obramowania” sceny i frontu sceny oraz wykonanie nowej zabudowy scenicznej o konstrukcji systemowej w postaci stelaży systemowych oraz płyt GK.Szczegółowo przedmiot zamówienia tj. zakres Zadania 1 opisany został w załącznikach do SWZ: opisie technicznym, specyfikacjach technicznych oraz przedmiarze robót. Opis techniczny zawiera zakres robót niebędących przedmiotem zadania 1, tj. wymianę stolarki drzwiowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 76154,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2:Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Białośliwiu - remont instalacji elektrycznych, dostawa i montaż nagłośnienia. Remont istniejących instalacji elektrycznych w obrębie sceny, w tym: wykonanie instalacji wewnętrznych nagłośnienia oraz oświetlenia sceny i awaryjnego wraz z montażem opraw, wykonanie instalacji wewnętrznej gniazd wtyczkowych, wewnętrznej linii zasilającej, rozdzielnicy energetycznej TR1 wraz z uziomem, połączeń wyrównawczych (ochrona p.poż. i przeciwprzepięciowa) oraz montaż czterech wciągarek elektrycznych i sterownika wciągarek. Wykonanie badań wykonanych instalacji. Dostawa i montaż urządzeń nagłośnienia: głośniki szerokopasmowe (2szt.), głośnik basowy (1szt.), mikser cyfrowy (1szt.), stagebox (1szt.), odtwarzacz Blue-ray pen drive (1szt.) i mikrofony (2szt.). Uruchomienie i sprawdzenie systemu nagłośnienia. Szczegółowo przedmiot zamówienia tj. zakres Zadania 2 opisany został w załącznikach do SWZ: projekcie technicznym, specyfikacjach technicznych oraz przedmiarze robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 105323,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu na Zadanie 1 została złożona jedna oferta przez Wykonawcę: Elektro-Akustyka 62-100 Wągrowiec, łaziska 8. W trakcie badania oferty Zamawiający uznał, że nie została ona podpisana przez Wykonawcę i podjął decyzję o odrzuceniu oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 6 ww. ustawy. Mając powyższe na względzie Zamawiający uznał, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu na Zadanie 2 została złożona jedna oferta przez Wykonawcę: Elektro-Akustyka 62-100 Wągrowiec, łaziska 8. W trakcie badania oferty Zamawiający uznał, że nie została ona podpisana przez Wykonawcę i podjął decyzję o odrzuceniu oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 6 ww. ustawy.
Mając powyższe na względzie Zamawiający uznał, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101427,26 PLN
| 2021-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |