Budowa wewnętrznej platformy pionowej oraz przebudowa budynku Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego na działkach nr 2979/157 i 1640/158 przy ul. Bogumińskiej 4B w Wodzisławiu Śląskim.
Miasto Wodzisław Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00082700
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00082700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-15 09:09
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2a239d5-b942-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6471277603
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082700 z dnia 2021-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej platformy pionowej oraz przebudowa budynku Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego na działkach nr 2979/157 i 1640/158 przy ul. Bogumińskiej 4B w Wodzisławiu Śląskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Wodzisław Śląski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6471277603
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bogumińska 4
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 459 04 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wodzislaw-slaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodzislaw-slaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wodzislaw-slaski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wewnętrznej platformy pionowej oraz przebudowa budynku Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego na działkach nr 2979/157 i 1640/158 przy ul. Bogumińskiej 4B w Wodzisławiu Śląskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2a239d5-b942-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001766/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Montaż platformy śrubowej w budynku Urzędu Miasta przy ul. Bogumińskiej 4b
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-DZP.271.11.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa wewnętrznej platformy pionowej oraz przebudowa budynku Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego na działkach nr 2979/157 i 1640/158 przy ul. Bogumińskiej 4B w Wodzisławiu Śląskim.” Przebudowa obiektu oraz wzmocnienie stropów będzie wykonana w zakresie niezbędnym do budowy wewnętrznej platformy pionowej.
2. Opis i Charakterystyczne parametry platformy pionowej:
Udźwig: 400 kg, Wysokość podnoszenia: 8,74 m, Liczba kondygnacji: 4, Liczba wejść: 4, Rodzaj drzwi: otwierane automatycznie, teleskopowe,
1.3. Prace budowlane w celu dostosowania budynku do montażu platformy pionowej obejmują wykonanie:
a) prac rozbiórkowych i demontażowych:
b) fundamentu pod szyb platformy pionowej,
c) wzmocnienie stropów,
d) ścian działowych,
e) robót wykończeniowych,
f) instalacji elektrycznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Na przedmiot zamówienia Zamawiający przeznaczył kwotę w wysokości 250.000 zł brutto. Najniższa oferta wynosi 407.865,65 zł brutto i jest o 157.865,65 zł brutto wyższa od kwoty jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407865,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 447720,00 PLN
| 2021-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |