Budowa drogi gminnej 439014P Zagórów - Drzewce
GMINA ZAGÓRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00082751
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00082751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-15 09:29
- Lokalizacja
- Zagórów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62f3742a-af18-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6671688676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00082751 z dnia 2021-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej 439014P Zagórów - Drzewce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.5.2.) Miejscowość: Zagórów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632748810
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
umg@zagorow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej 439014P Zagórów - Drzewce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f3742a-af18-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004128/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa drogi gminnej 439014P Zagórów - Drzewce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048753/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi gminnej 439014P Zagórów - Drzewce o długości 1727m. Droga łączy miejscowości Zagórów - Drzewce oraz stanowi dojazd do gruntów rolnych. W celu poprawy funkcjonalności i jakości drogi projektuje się wykonanie jezdni i ścieżki rowerowej o nawierzchni bitumicznej. Szerokość projektowanej jezdni wyniesie 5,00m, ścieżki rowerowej 2,30m (z czego 2,00m przeznaczone dla ruchu) a szerokość umocnionych kruszywem granitowym poboczy - 0,75m. Droga przebudowywana będzie w istniejącym pasie drogowym z częściowym wykorzystaniem gruntów po kolei wąskotorowej. Pod względem konstrukcyjnym projektuje się wykonanie żwirowo - piaskowej warstwy odsączającej gr. 15cm, podbudowy z kruszywa łamanego gr. 20cm oraz wykonanie bitumicznej warstwy wiążącej gr. 4cm i ścieralnej gr. 4cm. Projektuje się także umocnienie poboczy kruszywem łamanym - granitowym frakcji 0-31,5mm. Wykonane zostaną zjazdy do posesji. Wody opadowe odprowadzane będą bez zmian, powierzchniowo, zgodnie ze spadkami podłużnymi i poprzecznymi na tereny zieleni w pasie drogowym i do rowów zlokalizowanych w ciągu odcinka.
Istniejący stan zagospodarowania terenu W pasie drogowym znajduje się jezdnia o nawierzchni gruntowej oraz urządzenia nie związane z funkcją drogi tj. wodociąg, linie kablowe telekomunikacyjne i energetyczne. Wody opadowe spływają na tereny zieleni w pasie drogowym; lokalnie do rowów przydrożnych. Na odcinku występuje ruch lekki kołowy - zakwalifikowany do KR1.
Na obszarze odcinka brak jest pomników przyrody. W pobliżu brak jest również zabytków architektury i czynnych stanowisk archeologicznych.
Planowane przedsięwzięcie zlokalizowane będzie w miejscowości Drzewce, Oleśnica, Gmina Zagórów, powiat słupecki, woj. wielkopolskie. Nr ewidencyjny gruntów: 421, 424, 642, 679, 432 – obręb ew. 0005 Drzewce 438, 475, 503/3 - obręb ew. 0023 Oleśnica
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |