Dostawa wyposażenia i mebli, sprzętu i pomocy dydaktycznych niezbędnego do realizacji działań w ramach projektu pn.: „RAZEM w GÓRĘ - projekt edukacyjny dla szkół wiejskich gminy Debrzno”

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI CIERZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00194248
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00194248/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-16 13:06
Lokalizacja
Cierznie, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f6fc63d-5d8b-427d-8437-5d310645694c
Identyfikator
8431611037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt telewizyjny i audiowizualnyMeble różneMeble szkolneBiurkaStołySzafySzafy na aktaKrzesłaTablice do pisania i tablice magnetyczneMeble bibliotecznePoduchyMeble tapicerowaneUrządzenia komputeroweKomputery przenośneUrządzenia multimedialnePakiety oprogramowania edukacyjnegoSprzęt dydaktycznyPozostałe produkty terapeutyczneWyroby artystycznePapeteria i inne wyrobyDrukowane książki, broszury i ulotkiZadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzySprzęt dla osób niepełnosprawnychUsługi szkolenioweStolikiSprzęt wypoczynkowy

Wykonawcy

5 przyznanych

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
KORNELIA KLAMANNKiełpino, PL
"DRZEWIARZ-BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00194248 z dnia 2025-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia i mebli, sprzętu i pomocy dydaktycznych niezbędnego do
realizacji działań w ramach projektu pn.: „RAZEM w GÓRĘ - projekt edukacyjny dla szkół wiejskich gminy Debrzno”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI CIERZNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Inkubator Przedsiębiorczości Cierznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221596036

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: XX

1.5.2.) Miejscowość: Cierznie

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-310

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.wladyczak@debrzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.perlowainwestycja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/debrzno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia i mebli, sprzętu i pomocy dydaktycznych niezbędnego do
realizacji działań w ramach projektu pn.: „RAZEM w GÓRĘ - projekt edukacyjny dla szkół wiejskich gminy Debrzno”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f6fc63d-5d8b-427d-8437-5d310645694c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036346/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wyposażenia i mebli, sprzętu i pomocy dydaktycznych niezbędnego do realizacji działań w ramach projektu pn.: „RAZEM w GÓRĘ - projekt edukacyjny dla szkół wiejskich gminy Debrzno”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

RAZEM w GÓRĘ - projekt edukacyjny dla szkół wiejskich gminy Debrzno” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Priorytet 5 Fundusze Europejskie dla silnego Po-morza (EFS+), Działania 5.8. Edukacji ogólna i zawodowej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 -2027 (FEP 2021-2027).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00036631

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219512,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyposażenia i mebli (wraz z montażem)

4.5.3.) Główny kod CPV: 32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39151000-5 - Meble różne

39160000-1 - Meble szkolne

39121100-7 - Biurka

39121200-8 - Stoły

39141300-5 - Szafy

39132100-7 - Szafy na akta

39112000-0 - Krzesła

30195900-1 - Tablice do pisania i tablice magnetyczne

39155000-3 - Meble biblioteczne

39516110-6 - Poduchy

39516100-3 - Meble tapicerowane

4.5.5.) Wartość części: 81235,83 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu i oprogramowania (wraz z montażem i instalacją)

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

37820000-2 - Wyroby artystyczne

30199000-0 - Papeteria i inne wyroby

22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

30199700-7 - Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzy

4.5.5.) Wartość części: 17270,58 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń i materiałów do diagnozy i terapii metodą Tomatisa wraz z szkoleniem

4.5.3.) Główny kod CPV: 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.) Wartość części: 0 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mebli – Strefa Relaksu

4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39516100-3 - Meble tapicerowane

39143310-2 - Stoliki

37416000-7 - Sprzęt wypoczynkowy

4.5.5.) Wartość części: 45879,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81235,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181752,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81235,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251933448

7.3.3) Ulica: Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81235,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17270,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50848,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17270,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moja szkoła Kornelia Klamann

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891632051

7.3.3) Ulica: Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17270,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45879,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110424,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45879,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drzewiarz-Bis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660270038

7.3.3) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 46

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45879,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy