„Modernizacja budynku OSP w Sarnowie” w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”.
URZĄD GMINY W PSARACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00083222
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00083222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-15 12:09
- Lokalizacja
- Psary, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6703dbfb-b3e9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6251610638
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00083222 z dnia 2021-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku OSP w Sarnowie” w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W PSARACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Malinowicka 4
1.5.2.) Miejscowość: Psary
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-512
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 294 49 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@psary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/psary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku OSP w Sarnowie” w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6703dbfb-b3e9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000943/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku OSP w Sarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054892/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.05.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest remont Modernizacja budynku OSP w Sarnowie przy
ul. Szkolnej 3.
3.2. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności:
1) rozbiórka stropu nad garażem straży pożarnej z płyt korytkowych,
2) wykonanie nowego dachu w konstrukcji stalowej z pokryciem z płyt warstwowych,
3) wykonanie nowej izolacji przeciwwilgociowej i termicznej ścian fundamentowych budynku.
4) wykonanie naprawy całej elewacji budynku o powierzchni około 680m2 poprzez jej umycie, usunięcie mechaniczne pozostałych fragmentów odspajającego się tynku, naprawą spękań w elewacji, wykonanie nowej warstwy zbrojącej z zastosowaniem zaprawy w której należy zatopić siatkę zbrojącą, ułożenie nowego cienkowarstwowego tynku strukturalnego silikonowego,
5) wymiana okien wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
6) wymianę rynien i rur spustowych,
7) remont drewnianych zadaszeń, balustrad i krat stalowych,
8) remont ścian wewnętrznych budynku poprzez częściowe skucie tynków, osuszenie zawilgoconych ścian, wykonanie nowych tynków,
9) skucie i ułożenie nowych płytek na posadzkach w części pomieszczeń budynku,
10) wykonanie nowych warstw posadzkowych w garażu straży,
11) zamontowanie nowych bram garażowych segmentowych z napędem elektrycznym,
12) wymiana jednofunkcyjnego kotła gazowego o mocy około 50kW,
13) likwidacja istniejącego i wykonanie nowego przyłącza kanalizacji sanitarnej od budynku do zbiornika bezodpływowego,
14) rozebranie przed budynkiem istniejących nawierzchni o konstrukcji asfaltowej, betonowej oraz z płyt betonowych wraz z podbudową,
15) wykonanie nowej nawierzchni z kostki brukowej grubości 8cm o pow. około 230m2 na placu manewrowym.
wymaga zmiany postanowień umowy w formie aneksu.
16) remont pomieszczeń przyziemia.
8. Pełny, szczegółowy i wyczerpujący opis przedmiotu, wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
8.1. Dokumentacja projektowa,
8.2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
8.3. Przedmiary robót,
8.4. Pozwolenie na budowę Decyzja nr 328.2020 z dnia 17.03.2020r.
8.5. SWZ wraz z załącznikami,
8.6. Projektowane postanowienia umowy,
8.7. Odpowiedzi na pytania udzielane w trakcie procedury przetargowej (jeżeli dotyczy),
8.8. Wszystkie ww. dokumenty należy traktować jako wzajemnie się uzupełniające. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233140-2 - Roboty drogowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
| 2021-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |