„Remont instalacji hydrantowej wewnętrznej w budynkach zaplecza technicznego KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów 3”
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00083716
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00083716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-15 14:08
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93b2d318-b314-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00083716 z dnia 2021-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont instalacji hydrantowej wewnętrznej w budynkach zaplecza technicznego KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów 3”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430689052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 73
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-019
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 47 811 53 71
1.5.8.) Numer faksu: 47 811 15 34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lu.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont instalacji hydrantowej wewnętrznej w budynkach zaplecza technicznego KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów 3”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93b2d318-b314-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001660/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont instalacji hydrantowej wewnętrznej w budynkach zaplecza technicznego KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów 3 etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055573/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/1.1.3/21/SZP/B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 304578,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji hydrantowej wewnętrznej w budynkach zaplecza technicznego KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów 3.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji technicznej,
tj. w szczególności w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), rysunkach technicznych oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Za ujęcie wszystkich prac ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie Wykonawca.
3. Zadanie obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie:
1) wymiany instalacji hydrantowej wraz z doborem urządzeń do podnoszenia ciśnienia w instalacji w budynku garażowym oraz w budynku stacji diagnostycznej i myjni samochodowej
2) wymiany instalacji wody zimnej budynku garażowym oraz w budynku stacji diagnostycznej
i myjni samochodowej
3) prac przy rozdzielniach elektrycznych
4) wymiany stolarki budowlanej
5) robót wykończeniowych
6) napraw i uzupełnienie przejść instalacyjnych.
4. Wymagania stawiane wykonawcom:
1) Akceptacja warunków umowy w całości.
2) W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do wykonania robót budowlanych tożsamych z ofertą oraz wymaganiami Zamawiającego określonymi w STWiORB i innych dokumentach, stanowiącymi integralną część umowy, obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie wszelkich działań i robót budowlanych wymaganych dla jego realizacji, jak również uzyskanie/opracowanie 1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji hydrantowej wewnętrznej w budynkach zaplecza technicznego KWP w Lublinie przy ul. Grenadierów 3.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji technicznej,
tj. w szczególności w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), rysunkach technicznych oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Za ujęcie wszystkich prac ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie Wykonawca.
3. Zadanie obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie:
1) wymiany instalacji hydrantowej wraz z doborem urządzeń do podnoszenia ciśnienia w instalacji w budynku garażowym oraz w budynku stacji diagnostycznej i myjni samochodowej
2) wymiany instalacji wody zimnej budynku garażowym oraz w budynku stacji diagnostycznej
i myjni samochodowej
3) prac przy rozdzielniach elektrycznych
4) wymiany stolarki budowlanej
5) robót wykończeniowych
6) napraw i uzupełnienie przejść instalacyjnych.
4. Wymagania stawiane wykonawcom:
1) Akceptacja warunków umowy w całości.
2) W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do wykonania robót budowlanych tożsamych z ofertą oraz wymaganiami Zamawiającego określonymi w STWiORB i innych dokumentach, stanowiącymi integralną część umowy, obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie wszelkich działań i robót budowlanych wymaganych dla jego realizacji, jak również uzyskanie/opracowanie przez Wykonawcę dokumentów, a w szczególności: niezbędnych opinii, inwentaryzacji powykonawczych, protokołów z prób i badań.
3) Wykonawca winien przed podpisaniem umowy zapoznać się z warunkami lokalizacyjno - terenowymi placu budowy, wymogami określonymi w niniejszej dokumentacji i innymi możliwymi do przewidzenia warunkami i uwzględnić je w wynagrodzeniu.
4) Realizacja roboty budowlanej wykonywana będzie w czynnym obiekcie w godz. 730 – 1530.
5) Wykonawca przystępując do postępowania uzyskał wszelkie niezbędne informacje co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności, jakie mogą mieć wpływ na ofertę i bierze pełną odpowiedzialność za odpowiednie wykonanie przedmiotu umowy.
6) Zamawiający wymaga od Wykonawcy odbycia wizji lokalnej w celu prawidłowego sporządzenia oferty. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Zamawiający odrzuci ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej (..).
7) Podczas przygotowania oferty Wykonawca oprze swoją wiedzę na dokumentacji technicznej załączonej do SWZ, danych przekazanych przez Zamawiającego, na własnej fachowej analizie
i doświadczeniu oraz ocenie technicznej dokonanej w trakcie wizji lokalnej.
8) Wykonawca wykona na swój koszt wszystkie pomiary, analizy oraz badania konieczne do przeprowadzenia celem realizacji zadania.
9) Wykonawca zobowiązuje się do przejęcia odpowiedzialności i udzielenia gwarancji oraz rękojmi
z tytułu wad przedmiotu umowy.
10) Zamawiający wymaga od Wykonawcy ujęcia w kalkulacji wszystkich robót i materiałów niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia. Za ujęcie wszystkich robót w kalkulacji ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie Wykonawca. Cena oferty jest ceną ryczałtową stanowiącą wynik kalkulacji własnej Wykonawcy.
11) W nawiązaniu do art. 101 ust. 4 ustawy, jeżeli zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Ponadto, należy przyjąć, że wszystkim takim odniesieniom towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Za rozwiązanie równoważne do opisywanego przez zamawiającego zostanie uznane rozwiązanie potwierdzające spełnienie co najmniej parametrów określonych w normie wymaganej przez zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego w zakresie norm, jest obowiązany oświadczyć w ofercie, że oferowane przez niego dostawy, spełniają wymagania określone przez zamawiającego.
12) Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek.
13) Termin płatności faktury VAT – zgodnie z umową, forma płatności – przelew.
14) Jeżeli Wykonawca wystawiał będzie ustrukturyzowaną fakturę elektroniczną za pośrednictwem platformy wówczas w polu faktury o nazwie referencja kupującego umieści następujący symbol: LB3L00.
15) Zamawiający określa wymagania w zakresie zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp Wykonawca/Podwykonawca zatrudni na podstawie umowy o pracę wszystkie osoby (pracowników fizycznych) wykonujących prace pod kierownictwem kierownika budowy, kierownika robót lub Wykonawcy przy niżej wymienionych czynnościach:
- wykonanie robót przygotowawczych i rozbiórkowych, wykonanie stolarki zewnętrznej
i wewnętrznej, wykonanie robót wykończeniowych,
- wykonanie robót związanych z budową instalacji sanitarnych wewnętrznych: wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, grzewczych,
- wykonanie robót związanych z budową instalacji elektrycznych - oświetleniowej i gniazdowej, wykonanie zasilania urządzeń, połączeń wyrównawczych,
- wykonanie prac porządkowych po robotach budowlanych.
Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności.
Sposób weryfikacji zawarty we wzorze umowy w §2 ust. 5 lit. b) i c).
Uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zawarte we wzorze umowy w §2 ust. 5 lit. d) i e) oraz w § 15 ust. 1 lit. p) i q).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożonych ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |