Przebudowa muru oporowego, schodów wejściowych oraz przyłącza gazowego do posesji nr 10 przy ul. Samuela Lindego w Gdyni

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00084208
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00084208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-16 09:03
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4b32c16-be15-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5862312326
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084208 z dnia 2021-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa muru oporowego, schodów wejściowych oraz przyłącza gazowego do posesji nr 10 przy ul. Samuela Lindego w Gdyni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 7612000, 58 7612001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdiz_gdynia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa muru oporowego, schodów wejściowych oraz przyłącza gazowego do posesji nr 10 przy ul. Samuela Lindego w Gdyni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b32c16-be15-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003180/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Przebudowa muru oprowegoschodów wejściowych oraz przyłącza gazowego do posesji nr 10 przy ul. Samuela Lindego w Gdyni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00071118/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.30.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa muru oporowego, schodów wejściowych oraz przyłącza gazowego do posesji nr 10 przy ul. Samuela Lindego w Gdyni.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie iniekcji zabezpieczającej metodą wiertniczą
2) Wykonanie mikropali zbrojonych profilem stalowym HEM120
3) Rozbiórkę muru oporowego
4) Odbudowę żelbetowej ściany oporowej o wysokości 2,5 m
5) Rozbiórkę i odbudowa dwóch schodów wyjściowych 9 stopniowych do posesji na ulicy Samuela Lindego 10 wraz z poręczami
6) Odbudowę ogrodzenia na koronie muru oporowego
7) Odbudowę chodnika wzdłuż ulicy Samuela Lindego na długości 20 m
8) Przebudowę przyłącza gazu do posesji przy ulicy Samuela Lindego 10

4.5.3.) Główny kod CPV: 45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie zostały złożone żadne oferty
2021-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane