Modernizacja oświetlenia przy drodze wojewódzkiej 545 w Kozłowie

GMINA KOZŁOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00454958
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00454958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-12 15:21
Lokalizacja
Kozłowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-459aaba9-27db-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
9840209741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ BUTKIEWICZNidzica, PL · lot 0
172 955,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454958 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia przy drodze wojewódzkiej 545 w Kozłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZŁOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mazurska 3

1.5.2.) Miejscowość: Kozłowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-124

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896250833

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kozlowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozlowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kozlowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia przy drodze wojewódzkiej 545 w Kozłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-459aaba9-27db-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004910/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja oświetlenia przy drodze wojewódzkiej 545 w Kozłowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361060

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGT.ZP.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 257967,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest ,, Modernizacja oświetlenia przy drodze wojewódzkiej 545 w Kozłowie”
Przedmiot zamówienia obejmuje montaż nowych dostarczonych lamp oraz demontaż starych uwzględniając ich protokolarne przekazanie ich Zarządcy Drogi wraz z wykonaniem wszelkich niezbędnych prac pozwalających na prawidłową realizację zamówienia jak również przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej zamówienia sporządzonej w języku polskim lub wraz z tłumaczeniem na język polski, w szczególności potwierdzającej spełnianie wszystkich parametrów, o których mowa w Załączniku nr 7 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (karty katalogowe, certyfikaty, deklaracje, sprawozdania lub raporty z badań/testów, instrukcje montażu, dokumenty potwierdzające okres gwarancji producenta opraw).
1.2. Zgodnie z wymaganiami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji
Strategicznych (Edycja 9 - Rozświetlamy Polskę), dostarczone oprawy oświetleniowe LED, muszą:
a) być wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej,
b) gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy,
c) posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i.
1.3. Wymagane minimalne parametry
2.1.Szczegółowo zakres robót określają:
a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zał. nr 7 do SWZ,
b)Sposób prowadzenia prac przez Wykonawcę musi zapewnić stały przejazd mieszkańcom i innym użytkownikom dróg w trakcie wykonywania prac oraz poniesienia wszelkich kosztów związanych z zabezpieczeniem terenu przebudowy, utrzymaniem w należytym stanie technicznym oznakowania robót, zorganizowania zaplecza budowy oraz pokrycia ewentualnych szkód powstałych w czasie realizacji zadania na skutek działań Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172955,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 333122,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172955,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU ELEKTRO- SERWIS ARKADIUSZ BUTKIEWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9840059566

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 10a

7.3.4) Miejscowość: Nidzica

7.3.5) Kod pocztowy: 13-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172955,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy