PRZEBUDOWA I REMONT BUDYNKU ADMINISTRACYJNEGO ZAKŁADU BUDŻETOWEGO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W SĘDŁAWKACH PO POŻARZE ZGODNIE Z PROJEKTEM BUDOWLANYM

ZAKŁAD BUDŻETOWY GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ GMINY BARTOSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00083456
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00083456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-15 13:02
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b613e880-bf7c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7431970669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00083456 z dnia 2021-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA I REMONT BUDYNKU ADMINISTRACYJNEGO ZAKŁADU BUDŻETOWEGO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W SĘDŁAWKACH PO POŻARZE ZGODNIE Z PROJEKTEM BUDOWLANYM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD BUDŻETOWY GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ GMINY BARTOSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510252764

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SĘDŁAWKI 4

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 762-64-01/02

1.5.8.) Numer faksu: 89 762-12-92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zbgkim@gmina-bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zbgkim.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA I REMONT BUDYNKU ADMINISTRACYJNEGO ZAKŁADU BUDŻETOWEGO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W SĘDŁAWKACH PO POŻARZE ZGODNIE Z PROJEKTEM BUDOWLANYM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b613e880-bf7c-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00067255/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 PRZEBUDOWA I REMONT BUDYNKU ADMINISTRACYJNEGO ZAKŁADU BUDŻETOWEGO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ GMINY BARTOSZYCE W SĘDŁAWKACH PO POŻARZE ZGODNIE Z PROJEKTEM BUDOWLANYM

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067630/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZB.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 149427,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający informuje, iż zamówienie nie jest podzielone na części. Powodami niedokonania podziału jest: braku możliwości skutecznego koordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co poważnie zagroziło by właściwemu wykonaniu prac, nadmierne trudności techniczne wynikających ze specyfiki prowadzonych prac, zwiększenie kosztów inwestycji. Brak takiego podziału porządkuje również odpowiedzialność wykonawczą i gwarancyjną.
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont budynku administracyjnego w celu naprawy uszkodzeń powstałych po pożarze, zlokalizowanego na działce nr 12/4, obręb 57, gm. Bartoszyce.
Szczegółowy zakres robót objęty przedmiotem umowy określa dokumentacja projektowa, budowlano- wykonawcza wraz z dokumentami wskazanymi poniżej:
1) Projekt budowlany pn. „Przebudowa i remont budynku administracyjnego po pożarze w miejscowości Sędławki”
-branża konstrukcyjna;
-br. instalacji elektrycznych.
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
-branża konstrukcyjna;
-br. instalacji elektrycznych.
3) Przedmiary robót (materiał poglądowy).
-branża konstrukcyjna;
-br. instalacji elektrycznych.
4) Decyzja zatwierdzająca projekt budowlany.
Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 14 czerwca 2021 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie prowadzonego postępowania oraz na stronie internetowej zamawiającego informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 164 410,55 zł brutto. Weryfikacja możliwości finansowych Zamawiającego wykazała, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia o powyższą wartość.
Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

2021-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane