Rozwój infrastruktury edukacji przedszkolnej w Gminie Oksa

GMINA OKSA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00194425
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00194425/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-16 13:42
Lokalizacja
Oksa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa58b1f0-d510-46a4-8deb-d2933a0f5846
Identyfikator
6562214821
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieRoboty ciesielskieTynkowanieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeStolarka budowlanaRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiUrządzenia klimatyzacyjneRoboty instalacyjne elektryczneUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneInstalacje słoneczneUrządzenia bezpośredniego monitorowaniaWyposażenie parków i placów zabawInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ KUCHAREKSecemin, PL · lot 0
5 937 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00194425 z dnia 2025-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury edukacji przedszkolnej w Gminie Oksa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OKSA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010435

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Włoszczowska 22

1.5.2.) Miejscowość: Oksa

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-363

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@oksa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.oksa.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaoksa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój infrastruktury edukacji przedszkolnej w Gminie Oksa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa58b1f0-d510-46a4-8deb-d2933a0f5846

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194425

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050934/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozwój inferastruktury edukacji przedszkolnej w gminie Oksa - Budowa przedszkola w m. Oksa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia dofinansowany w ramach Działania 5.1 Infrastruktura edukacyjna programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027 nr naboru FESW.05.01-IZ.00-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088309

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.RB.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienie jest rozwój infrastruktury edukacji przedszkolnej w Gminie Oksa w formule „zaprojektuj i wybuduj”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45410000-4 - Tynkowanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

44220000-8 - Stolarka budowlana

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5937400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7220656,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5937400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9491565502

7.3.4) Miejscowość: Secemin

7.3.5) Kod pocztowy: 29-145

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Opracowanie dokumentacji projektowej, roboty budowlane związane ze wznoszeniem konstrukcji, roboty instalacyjne: Częstobud Sp. z o.o., Al. Bohaterów Monte Casino 40, 42-200 Częstochowa

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5937400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane