„Rewitalizacja terenu rekreacyjnego nad jeziorem Studzieniczno w Studzienicach”

Gmina Studzienice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00084116
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00084116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-16 08:19
Lokalizacja
Studzienice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79eeede3-ae45-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8421663765
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznegoRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInne instalacje elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW BIELAWAGołczewo, PL · lot 0
343 487,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084116 z dnia 2021-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja terenu rekreacyjnego nad jeziorem Studzieniczno w Studzienicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Studzienice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Studzienice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979559

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kaszubska

1.5.2.) Miejscowość: Studzienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-143

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 821 66 00

1.5.8.) Numer faksu: 59 821 66 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@studzienice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.studzienice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.studzienice.pl/dokumenty/menu/180

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja terenu rekreacyjnego nad jeziorem Studzieniczno w Studzienicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79eeede3-ae45-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000205/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rewitalizacja i zagospodarowanie terenu nad jeziorem Studzieniczno w Studzienicach na dz. nr 100 i 101.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047234/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.4.2021.KH

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288211,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja terenu rekreacyjnego nad jeziorem Studzieniczno, znajdującego się na działkach ewidencyjnych o nr 100 i 101, obręb Studzienice. Na przedmiotowym obszarze znajduje się teren rekreacyjny z altanami, placem utwardzonym z kruszywa łamanego, boiskiem do gry w koszykówkę, placem zabaw oraz siłownią zewnętrzną. Teren porośnięty jest roślinnością niską.
Zakres robót obejmuje:
a) rozbiórkę istniejących urządzeń drewnianych placu zabaw,
b) rozbiórkę dwóch koszy na koszykówkę,
c) oczyszczenie myjką ciśnieniową istniejących utwardzeń,
d) montaż zestawu zabawowego,
e) montaż huśtawki podwójnej,
f) montaż dwóch koszów do koszykówki,
g) rysowanie linii do gry w koszykówkę na istniejącym boisku,
h) wykonanie utwardzenia terenu z kostki betonowej o grubości 8cm na podbudowie w obszarze istniejącego utwardzenia z kruszywa łamanego wraz z wykonaniem nowych krawężników betonowych,
i) rozbiórka istniejącego pokrycia wiat drewnianych (3 szt.) oraz wykonanie nowego deskowania wraz z papą i pokrycie dachów blachodachówką wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem,
j) czyszczenie istniejących elementów drewnianych wiat wraz z malowaniem wszystkich elementów podwójnie,
k) demontaż oraz montaż 6 ławostołów w istniejących wiatach,
l) demontaż oraz montaż 3 ławostołów poza istniejącymi wiatami w obrębie terenu inwestycji,
m) montaż koszów na śmieci – 5 szt.,
n) wykonanie miejsca na ognisko wraz z 4 ławkami,
o) wykonanie utwardzenia z kruszywa łamanego gruntu pod 3 zadaszonymi wiatami,
p) nasadzenia krzewów – 100 szt.,
q) montaż 4 lamp oświetleniowych parkowych,
r) wymiana opraw oświetleniowych na istniejących słupach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna obejmująca:
 Dokumentację techniczną branży konstrukcyjnej,
 Dokumentację techniczną branży elektrycznej,
 Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych (STWiORBM),
 Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
 Przedmiary robót w zakresie branży ogólnobudowlanej i elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343487,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395668,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343487,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy "Bielawa" Zbigniew Bielawa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421023497

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 17

7.3.4) Miejscowość: Parchowo

7.3.5) Kod pocztowy: 77-124

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343487,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2021-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane