Realizacja zadań inwestycyjnych pt.: ”Modernizacja IV pietra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacji wraz z budową sali operacyjnej oraz zakupem...
Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085629
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00085629/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-17 08:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a15a01c4-a807-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5242688913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085629 z dnia 2021-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadań inwestycyjnych pt.: ”Modernizacja IV pietra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
i Rehabilitacji wraz z budową sali operacyjnej oraz zakupem...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141983460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kondratowicza 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-242
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brodnowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://brodnowski.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadań inwestycyjnych pt.: ”Modernizacja IV pietra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedyczneji Rehabilitacji wraz z budową sali operacyjnej oraz zakupem...
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a15a01c4-a807-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085629
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015746/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Adaptacja IV piętra budynku „C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo- ortopedycznej i Rehabilitacji wraz z realizacją Sali operacyjnej oraz zakupem pierwszego wyposażenia i wyposażenia spec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047059/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MSB/TP/11/04/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja zadań inwestycyjnych pt.: ”Modernizacja IV pietra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
i Rehabilitacji wraz z budową sali operacyjnej oraz zakupem I wyposażenia
i wyposażenia specjalistycznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim
w Warszawie Sp. z o.o. oraz „Modernizacja części V piętra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Okulistyki wraz z budową Sali operacyjnej oraz zakupem I wyposażenia i wyposażenia specjalistycznego
w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie Sp. z o.o. w ramach zadania pod nazwą „Adaptacja IV pietra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacji wraz z realizacją sali operacyjnej oraz zakupem pierwszego wyposażenia i wyposażenia specjalistycznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie
Sp. z o.o.” oraz „Adaptacja V piętra budynku C” dla potrzeb Zespołu Oddziałów Okulistyki wraz z realizacją sali operacyjnej oraz zakupem pierwszego wyposażenia i wyposażenia specjalistycznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie Sp. z o.o.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona.Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 14 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), który stanowi iż: Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3. odrzucił ofertę
Wykonawcy:
Konsorcjum firm:
Usługi Montażowe Klimatyzacja Paweł Błędowski
ul. Zimna 8
05-800 Pruszków
Aribud-Budownictwo Arkadiusz Pochopień
Zakład Usługowy Stanisław Lembicz
Zamawiający wymagał złożenia wadium zgodnie z postanowieniami SWZ, tj.:
Zamawiający wymaga, wraz z oświadczeniem Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego, złożenia oświadczeń lub dokumentów innych niż wymienione w pkt 11.1-11.9 SWZ: (…)
11.14 Dowód wpłaty wadium. Oryginał gwarancji lub poręczenia, o których mowa w art. 97 ust. 7 pkt 2-4 ustawy w postaci elektronicznej.
Wykonawca dołączył do oferty skan gwarancji ubezpieczeniowej wystawionej w formie papierowej, opatrzonej podpisem elektronicznym przez pełnomocnika Wykonawcy, czyli wniósł wadium w sposób nieprawidłowy.
Na podstawie art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24000000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24000000 PLN
| 2021-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |