Remont mostu nad suchą fosą i schodów od strony wschodniej Pałacu w zabytkowym Zespole Pałacowo-Parkowym AGH w Młoszowej – KC-zp.272-73/21
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00084454
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00084454/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-16 10:29
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-735eb142-8887-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084454 z dnia 2021-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu nad suchą fosą i schodów od strony wschodniej Pałacu w zabytkowym Zespole Pałacowo-Parkowym AGH w Młoszowej – KC-zp.272-73/21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont mostu nad suchą fosą i schodów od strony wschodniej Pałacu w zabytkowym Zespole Pałacowo-Parkowym AGH w Młoszowej – KC-zp.272-73/212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-735eb142-8887-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084454
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019969/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-73/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest remont tarasu wschodniego pałacu i przyległego do niego mostu nad suchą fosą w zabytkowym Zespole Pałacowo-Parkowym AGH w Młoszowej (wpisanym do rejestru zabytków pod numerem A-45 z 15.11.1968), zlokalizowanych na działkach o numerach ewidencyjnych: 933, 1405, obręb ewidencyjny: 0007 Młoszowa, jedn. ewid. 120305_5 Trzebinia – obszar wiejski, położonych przy ul. Florkiewicza 6, 32-540 Młoszowa, Gmina Trzebinia.
Most z tarasem oraz schodami usytuowany jest w środkowej części elewacji wschodniej (ogrodowej) pałacu i miał za zadanie umożliwienie swobodnego wychodzenia na teren parku. Budowla ta stanowi kompilację wielu materiałów - wątków ceglanych i kamiennych, schody wykonano z granitu, przęsła balustrady są metalowe, postumenty z wapienia, posadzka z płyt kamiennych. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy remont wyżej opisanych elementów.
Prace remontowe przy obiekcie podzielono na dwa główne etapy. Pierwszy zakłada docelowe i czasowe demontaże elementów tarasu i mostu oraz prace budowlane mające na celu wzmocnienie konstrukcji, zabezpieczenie przed wilgocią. Po zabezpieczeniu konstrukcji budynku planowany jest drugi etap, dotyczący prac konserwatorskich. Elementy uprzednio zdemontowane, przeznaczone do ponownego zamontowania po konserwacji należy składować oraz zabezpieczyć na czas prac wg wytycznych Inwestora i Konserwatora zabytków.
Oba powyżej opisane etapy remontu są przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany w postępowaniu Wykonawca poinformował Zamawiającego o odstąpieniu od podpisania umowy.| 2021-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |