Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Wiązownica.
Gmina Wiązownica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00084396
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00084396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-16 10:14
- Lokalizacja
- Wiązownica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be6ed203-a335-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7922031567
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084396 z dnia 2021-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Wiązownica.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska
1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wiazownica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Wiązownica.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be6ed203-a335-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004314/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Wiązownica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038079/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową i modernizacją drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr ewid. 822, 840 i 882 na terenie miejscowości Wiązownica, gm. Wiązownica.
W ramach przedmiotowego zamówienia gruntownej modernizacji zostanie poddana droga o nawierzchni gruntowej, przebiegającą przez dz. nr ewid. 822, 840 i 882 w m. Wiązownica, gm. Wiązownica.
Modernizacja nawierzchni drogi dojazdowej do gruntów rolnych będzie polegała na wykonaniu następującego zakresu robót:
mechaniczne wykonanie koryta na gł. 15 cm. pasem szer. 3,5 m. wraz z profilowaniem i mechanicznym zagęszczeniem podłoża,
wykonanie podbudowy z kruszywa – niesortu kamiennego 0/63 mm. , grubość warstwy podbudowy po zagęszczeniu 20 cm.,
wykonaniu nawierzchni z klińca kamiennego o frakcji 5/20 mm. o gr. warstwy po zagęszczeniu 3 cm., z wyprofilowanym spadkiem poprzecznym,
4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja przetargowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorys inwestorski i przedmiar robót stanowiące integralną część siwz.
4.3 Wykonawca składając ofertę zobowiązuje się wykonać roboty budowlane opisane w siwz. i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.4 Wymagany minimalny okres gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane wynosi 36 miesięcy, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu końcowego, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres gwarancji jakości.
4.5 Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
4.6 Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy.
4.7 Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy.
4.8 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
4.9 Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty przy zastosowaniu aukcji elektronicznej wraz z informacjami, zawartymi w art. 230 ustawy Pzp.
4.10 Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
4.11 Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy przeprowadzenia wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
4.12 Zamawiający nie określa wymogów lub możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp.
4.13 Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania kluczowych części zamówienia przez Wykonawcę, zgodnie z art. 60, 121 ustawy Pzp.
4.14 Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane,
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę, roboty ziemne,
45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni,
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg,
45233226-9 Drogi dojazdowe,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130825,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178429,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130825,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KASBUD II" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 792 196 33 98
7.3.3) Ulica: ul. Lubelska 272
7.3.4) Miejscowość: Szówsko
7.3.5) Kod pocztowy: 37-522
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130825,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-07-30| 2021-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |