Wykonanie systemu klimatyzacji na antresoli w budynku Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w Krakowie oraz na Ip. w pomieszczeniu przeznaczonym na Ikonotekę

Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00084586
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00084586/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-16 11:14
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b09eb79-91ed-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6762502246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty sanitarneIzolacja cieplnaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW JUSZCZYKKraków, PL · lot 0
397 290 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084586 z dnia 2021-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu klimatyzacji na antresoli w budynku Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w Krakowie oraz na Ip. w pomieszczeniu przeznaczonym na Ikonotekę

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363717113

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Krasińskiego 11a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-111

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pwm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwm.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pwm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka podległa Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu klimatyzacji na antresoli w budynku Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w Krakowie oraz na Ip. w pomieszczeniu przeznaczonym na Ikonotekę

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b09eb79-91ed-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084586

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego – kontynuacja”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025666/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.03.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i montażowych oraz dostaw koniecznych dla realizacji zadania pn. „Wykonanie systemu klimatyzacji na antresoli w budynku Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w Krakowie oraz na Ip. w pomieszczeniu przeznaczonym na Ikonotekę” zwane dalej „zadaniem”. Zadanie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego – kontynuacja”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.”
W ramach opracowania dokumentacji zaprojektowano wykonanie:
- instalacji klimatyzacji freonowej;
- instalacji sanitarnej /wod-kan;
- instalacji elektrycznej;
- pozostałych robót budowlanych koniecznych dla wykonania zadania oraz przeprowadzenie prób niezbędnych dla sprawdzenia poprawności wykonania zadania;
W ramach niniejszego zadania Wykonawca wykona także wszelkie prace tymczasowe
i towarzyszące niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia oraz roboty odtworzeniowe, przeprowadzi wymagane próby końcowe, wszelkie inne czynności oraz dokumenty (w tym dokumentację powykonawczą) niezbędne do oddania robót do eksploatacji.
Wymagania Zamawiającego do przedmiotu zamówienia oraz zakres robót zostały szczegółowo opisane w Części III SWZ stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawierający: Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (w skrócie STWiORB a występujący w części technicznej dokument Specyfikacja Technicznej Wykonania i Odbioru Robót „STWiOR” należy traktować tożsamo), dokumentację projektową oraz pomocnicze przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232460-4 - Roboty sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397290,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 401960,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397290,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAROSŁAW JUSZCZYK SANTIER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772266540

7.3.3) Ulica: os. Na Wzgórzach

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-722

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

prace elektryczne - FHU Electric-Tech Edward Kowalczyk

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397290,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2021-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane