Wykonanie modernizacji ogrodzenia boiska pomiędzy kompleksem nr 251 (teren byłej Jednostki Wojskowej) a Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00084911
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00084911/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-16 12:45
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ecae8cc-a98d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7393033097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084911 z dnia 2021-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji ogrodzenia boiska pomiędzy kompleksem nr 251 (teren byłej Jednostki Wojskowej) a Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510884205
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oczapowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-719
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorota.borkowska@uwm.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uwm.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Uczelnia Publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji ogrodzenia boiska pomiędzy kompleksem nr 251 (teren byłej Jednostki Wojskowej) a Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ecae8cc-a98d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084911
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00024651/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Modernizacja ogrodzenia 1000 m. od strony jednostki wojskowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044324/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 120/2021/TP/DZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie modernizacji ogrodzenia boiska pomiędzy kompleksem nr 251 (teren byłej Jednostki Wojskowej) a Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1A do SWZ - opis przedmiotu zamówienia (Rysunki ogrodzenia).
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp, jednakże podane przez Zamawiającego wymagania oraz parametry techniczne określające przedmiot zamówienia są warunkami minimalnymi, których spełniania Zamawiający będzie oczekiwał. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.
W takim przypadku Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych stosownie wraz z jego opisem lub normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
działając zgodnie z art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824100,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Oferta nr 1 złożona przez RANTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie oraz oferta nr 2 złożona przez Zofię Nowosielską prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Zofia Nowosielska z siedzibą w Olsztynie.Badanie i ocena ofert wykazała, że oferta nr 2, tj. Zofia Nowosielska z siedzibą
w Olsztynie uplasowała się na pierwszym miejscu w rankingu ofert.
2 czerwca 2021 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty przesyłając informację uczestnikom postępowania oraz zamieszczając zawiadomienie na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
15 czerwca 2021 r. Zamawiający otrzymał oświadczenie o odstąpieniu od realizacji zamówienia od wybranego Wykonawcy.
Zgodnie z art. 263 ustawy Pzp dokonano ponownego badania i oceny ofert spośród pozostałych w postępowaniu Wykonawców. Niestety wartość oferty, która w ponownym rankingu zajęła pierwsze miejsce, przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Mając na uwadze powyższe Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia postępowania.
| 2021-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |