Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Kłoczew
GMINA KŁOCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00084900
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00084900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-16 12:43
- Lokalizacja
- Kłoczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87e23654-ae5e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5060026477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084900 z dnia 2021-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Kłoczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67
1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.kloczew.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Kłoczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87e23654-ae5e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005621/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa ul. Struga w miejscowści Kłoczew
1.1.7 Przebudowa ul. Tragowej w miejscowoći Kłoczew
1.1.8 Przebudowa drogi gminnej Nr 119257L Kurzelaty- Wylezin
1.1.9 Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Huta Zadybska
1.1.10 Moderrnizacja drogi gminnej w miejscowości Wola Zadybska Kolonia
1.1.12 Modernizacja drogi gminnej w miejscowości wola Zadybska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest wyrównanie istniejącej nawierzchni z gruntu stabilizowanego cementem oraz wykonanie ścieralnej nawierzchni asfaltowej dziewięciu dróg gminnych w Gminie Kłoczew.
2 Przedmiot zamówienia obejmuje odcinki dróg zakres robót obejmuje:
1) modernizacja ul. Struga w miejscowości Kłoczew, nr ewid. dz. 84, obręb Kłoczew – długość odcinka 690 m,
2) modernizacja ul. Targowej w miejscowości Kłoczew, nr ewid. dz.61/2, 62/9, 62/10, obręb Własność – długość odcinka 470 m,
3) modernizacja drogi w miejscowości Wylezin, nr ewid. dz. 7, obręb Wylezin – długość odcinka 873 m,
4) modernizacja drogi w miejscowości Huta Zadybska, nr ewid. dz. 13, obręb Huta Zadybska – długość odcinka 266 m,
5) modernizacja drogi w miejscowości Wola Zadybska Kolonia, nr ewid. dz. 31, obręb Wola Zadybska Kolonia – długość odcinka 105 m,
6) modernizacja drogi w miejscowości Wola Zadybska, nr ewid. dz. 123, obręb Wola Zadybska – długość odcinka 525 m,
7) remont drogi w miejscowości Janopol, nr ewid. dz. 273/2, obręb Janopol – długość odcinka 200 m,
8) remont drogi w miejscowości Bramka, nr ewid. dz. 183, obręb Bramka – długość odcinka 360 m,
9) remont drogi w miejscowości Rybaki – Kąty, nr ewid. dz. 210, obręb Rybaki, nr ewid. dz. 21, obręb Kąty – długość odcinka 200 m.
3 Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera uproszczona dokumentacja projektowa, przedmiar robót, który stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące Załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 683537,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 961053,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 683537,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101
7.3.3) Ulica: Krańcowa
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 683537,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |