Remont dachu i wykonanie odwodnienia budynku w ramach zadania inwestycyjnego:,, Poprawa infrastruktury filii Gminnego Ośrodka Kultury w m. Ciążeń, gmina Lądek.”
URZĄD GMINY W LĄDKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085196
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00085196/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-16 14:08
- Lokalizacja
- Lądek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aae6f138-ae6a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6670004173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085196 z dnia 2021-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu i wykonanie odwodnienia budynku w ramach zadania inwestycyjnego:,, Poprawa infrastruktury filii Gminnego Ośrodka Kultury w m. Ciążeń, gmina Lądek.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W LĄDKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000533104
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Lądek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-406
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2763 512
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaladek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaladek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.p1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu i wykonanie odwodnienia budynku w ramach zadania inwestycyjnego:,, Poprawa infrastruktury filii Gminnego Ośrodka Kultury w m. Ciążeń, gmina Lądek.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aae6f138-ae6a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085196
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003762/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachu i wykonanie odwodnienia budynku w ramach zadania inwestycyjnego:,, Poprawa infrastruktury filii Gminnego Ośrodka kultury w m. Ciążeń, gmina Lądek.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047886/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest remont dachu i wykonanie odwodnienia w budynku komunalnym w Ciążeniu, ul. Wolności 42.
Roboty budowlane wykonywane są w ramach zadania inwestycyjnego:,, Poprawa infrastruktury filii Gminnego Ośrodka kultury w m. Ciążeń, gmina Lądek.”
Inwestycja polega na wykonaniu remontu dachu i odwodnienia budynku w formie drenażu opaskowego z odprowadzeniem wód do studni chłonnej.
Podstawowy zakres robót obejmuje:
-roboty rozbiórkowe pokrycia papowego, deskowania, obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych, kominów murowanych, polepy glinianej, ślepego pułapu z desek oraz instalacji odgromowej,
- wzmocnienie i naprawa elementów konstrukcji dachu: krokwi, płatwi i słupów,
- wykonanie nowych ścian attykowych i fragmentów murów ogniowych (w ścianach szczytowych),
- ocieplenie stropu od strony poddasza i wykonanie pułapu z płyty OSB-3,
- wykonanie deskowania połaci dachowej z płyty OSB-3, wstępnego pokrycia z papy termozgrzewalnej, kontrłat i łat na dachu,
-wykonanie pokrycia dachowego z blachy panelowej na rąbek stojący (kolor grafit),
-wykonanie nowych kanałów wentylacyjnych stalowych z wywietrznikami dachowymi,
- wykonanie nowej instalacji odgromowej,
- montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych oraz instalacji odgromowej z uziomem obwodowym,
- odkopanie fundamentów wokół budynku, oczyszczenie i wzmocnienie „dolewką” betonową,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i cieplnej fundamentów,
- wykonanie drenażu opaskowego z rur PVC Ø 100 mm,
- wykonanie podsypki i zasypki żwirowej,
- wykonanie kanałów do rur spustowych z PVC, kanału i studni chłonnej z kręgów betonowych,
- odtworzenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej oraz schodów i podjazdów zewnętrznych,
- roboty uzupełniające konieczne do wykonania zakresu podstawowego w obiekcie,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznaneSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196748,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196748,99 PLN
| 2021-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |