Modernizacja łazienek w pozostałych budynkach Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHYŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00085207
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00085207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-16 14:11
Lokalizacja
Rozprza, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8654a17d-bc54-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7711029349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085207 z dnia 2021-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek w pozostałych budynkach Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁOCHYŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łochyńsko 75A

1.5.2.) Miejscowość: Rozprza

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-340

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 6158013

1.5.8.) Numer faksu: 446158013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.kaczmarek@lochynsko.naszdps.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lochynsko.naszdps.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Dom Pomocy Społecznej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja łazienek w pozostałych budynkach Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8654a17d-bc54-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002874/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja łazienek w Pawilonie II oraz pozostałych budynkach Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00062170/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.2611-2/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 133729,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja łazienek w pozostałych budynkach Domu Pomocy Społecznej w Łochyńsku (łazienka w sali muzycznej wraz z salą muzyczną, łazienka biuro, łazienka pracownicy socjalni, korytarzyk przy łazience pracownicy socjalni). Szczegółowy wykaz robót wchodzących w zakres zamówienia przedstawia dokumentacja - rysunki, przedmiary, STWiOR

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117362,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146483,74 PLN

2021-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane