Dostawa tablic rejestracyjnych aluminiowych dla Starostwa Powiatowego w Oławie wraz z usługą odbioru i utylizacji tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku.

Powiat Oławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00085494
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00085494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-06-16 16:18
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af400165-b24f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9121875363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TabliceTrwałe znaki informacyjneZnaki i podobne elementyObróbka metaliUsługi gospodarki odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

"UTAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGruszczyn, PL · lot 0
580 878 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085494 z dnia 2021-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa tablic rejestracyjnych aluminiowych dla Starostwa Powiatowego w Oławie wraz z usługą odbioru i utylizacji tablic rejestracyjnych wycofanych
z użytku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934727

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713011558

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starostwo.olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa tablic rejestracyjnych aluminiowych dla Starostwa Powiatowego w Oławie wraz z usługą odbioru i utylizacji tablic rejestracyjnych wycofanych
z użytku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af400165-b24f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001221/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa tablic rejestracyjnych aluminiowych dla Starostwa Powiatowego w Oławie wraz z usługą odbioru i utylizacji tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055991/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia
1.1 Celem niniejszego zamówienia jest: Dostawa tablic rejestracyjnych aluminiowych dla Starostwa Powiatowego w Oławie wraz z usługą odbioru
i utylizacji tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku.
1.2 Przedmiot zamówienia obejmuje następujące rodzaje tablic:
1) Tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe, w tym:
a) Tablica samochodowa zabytkowa jednorzędowa i dwurzędowa;
b)Tablica samochodowa zwyczajna jednorzędowa i dwurzędowa koloru zielonego;
c) Tablica samochodowa indywidualna jednorzędowa koloru zielonego;
d)Tablica samochodowa profesjonalna jednorzędowa i dwurzędowa;
e)Tablica samochodowa tymczasowa jednorzędowa i dwurzędowa
2)Tablica motorowerowa, w tym:
a) Tablica motorowerowa zwyczajna (dwurzędowa);
b) Tablica motorowerowa zwyczajna (dwurzędowa) koloru zielonego;
c) Tablica motorowerowa profesjonalna (dwurzędowa);
d) Tablica motorowerowa tymczasowa (dwurzędowa);
3) Tablica motocyklowa, w tym:
a) Tablica motocyklowa zwyczajna (dwurzędowa);
b) Tablica motocyklowa indywidualna (dwurzędowa);
c) Tablica motocyklowa zabytkowa (dwurzędowa);
d) Tablica motocyklowa zwyczajna (dwurzędowa) koloru zielonego;
e) Tablica motocyklowa indywidualna (dwurzędowa) koloru zielonego;
f) Tablica motocyklowa profesjonalna (dwurzędowa);
g) Tablica motocyklowa tymczasowa (dwurzędowa);
4) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona, w tym:
a) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona;
b) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona koloru zielonego.
1.3 Wyżej wymienione rodzaje tablic obejmują:
1) tablice zwyczajne – do oznaczania wszystkich pojazdów;
2) tablice indywidualne – do oznaczania pojazdów samochodowych;
3) tablice zabytkowe – do oznaczania pojazdów zabytkowych;
4) tablice tymczasowe – do oznaczania pojazdów czasowo zarejestrowanych, tablice jednorzędowe zmniejszone – do oznaczania pojazdów silnikowych posiadających zmniejszone wymiary miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia tablicy rejestracyjnej, z wyłączeniem motocykli, ciągników rolniczych, pojazdów wolnobieżnych wchodzących w skład kolejki turystycznej i pojazdów rodzaju „samochodowy inny;
5) tablice profesjonalne – do oznaczania wszystkich rodzajów pojazdów podlegających profesjonalnej rejestracji;
6) tablice dla pojazdu elektrycznego albo pojazdu napędzanego wodorem - tablice samochodowe do pojazdów ekologicznych;
7) tablice dodatkowe – tablice przeznaczone na bagażnik samochodowy;
8) wtórniki tablic – do oznaczania wszystkich pojazdów
1.4 Szacunkowa ilość tablic rejestracyjnych:
Rodzaj tablicy j/m Szacunkowa ilość tablic
Tablice samochodowe komplet 18500
Tablice samochodowe ciągnikowe/przyczepy szt. 1700
Tablice motocyklowe szt. 1200
Tablice motorowerowe szt. 400
Tablice zabytkowe komplet 100
Tablice indywidualne komplet 100
Tablice tymczasowe komplet 400
Tablice samochodowe zmniejszone komplet 150
Tablice profesjonalne komplet 100
Tablice dodatkowe szt.. 450
Tablice z tłem w kolorze zielonym komplet 100
Wtórniki tablic rejestracyjnych szt. 400

4.5.3.) Główny kod CPV: 30195000-2 - Tablice

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

45262670-8 - Obróbka metali

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580878,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 624188,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 580878,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UTAL sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 631537295

7.3.3) Ulica: Gruszczyn, Katarzyńska 9

7.3.4) Miejscowość: Kobylnica

7.3.5) Kod pocztowy: 62-006

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 580878 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2021-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy