Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzątce

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00084856
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00084856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-16 12:33
Lokalizacja
Majdan Królewski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-949f3276-beae-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8141587980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00084856 z dnia 2021-06-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzątce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1 A

1.5.2.) Miejscowość: Majdan Królewski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-110

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@majdankrolewski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://majdankrolewski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/majdankrolewski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzątce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-949f3276-beae-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001084/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont budynku OSP w Krzątce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066456/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.BIF.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania tj. robót budowlanych pn:
„Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzątce”.
Zakres zamówienia:

a. Odwodnienie
- Rozebranie nawierzchni z kostki betonowej wraz z ponownym montażem po wykonaniu prac,
- Rurociągi z PVC kanalizacyjne o śr. 160 mm – 60m
- Włączenie do studni istniejącej kanalizacji deszczowej i zasypywanie wykopów z zagęszczeniem mechanicznym liniowych o ścianach pionowych – 100,80 m³
b. Izolacja fundamentów
- Przygotowanie podłoża pod ocieplenie – 98,4 m²
- Przygotowanie powierzchni pionowych pod uszczelnienia – 98,4 m²
- Wysokoelastyczna izolacja powierzchni pionowych – 82,00 m i poziomych- 98,4 m²
- Docieplenie ścian piwnic płytami polistyrenowymi gr. 10 cm – 98,4 m²
c. Roboty elewacyjne
- Roboty przygotowawcze i towarzyszące
- Ocieplenie ścian płytami styropianowymi o grubości 15 cm - 550,8 m2
- Ocieplenie ścian płytami styropianowymi o grubości 5 cm do ościeży drzwi, okien, kominów - 81 m2
- Wyprawa elewacyjna z tynku mineralnego - 631,8 m2
d. Roboty dekarskie
- Obróbki blacharskie kominów, ścian, czapki kominowej z blachy powlekanej - 42,0 m²
- Obsadzenie kratek wentylacyjnych w kominach stalowych ocynkowanych – 30 szt.
e. Roboty w zakresie stolarki budowlanej
- Montaż aluminiowych drzwi wejściowych pełnych ocieplanych
-Demontaż krat okiennych – 3 szt.
- Wymiana okna na PCV – 1,4 m²
- Czyszczenie i malowanie konstrukcji drewnianych – 150 m²
f. Remont schodów
- Montaż na schodach płyt tarasowych betonowych – 12 m²
- Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej – 22,5 m²
g. Roboty malarskie wewnątrz budynku
- Przygotowanie podłoża: gruntowanie, szpachlowanie i malowanie - 266,72 m²

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 3 Ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt
najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższa cenę przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu, wobec powyższego, Zamawiający unieważnia postępowanie na realizacje w/w zadania na podstawie art. 255 ust. 3.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266379,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-06-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane