Adaptacja pomieszczenia na potrzeby prowadzenia procesu Digitalizacji - Ikonoteka.
Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085064
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00085064/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-16 13:28
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e3853b5-920b-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6762502246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085064 z dnia 2021-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczenia na potrzeby prowadzenia procesu Digitalizacji - Ikonoteka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363717113
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Krasińskiego 11a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-111
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pwm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwm.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pwm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka podległa Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczenia na potrzeby prowadzenia procesu Digitalizacji - Ikonoteka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e3853b5-920b-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085064
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego – kontynuacja”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00025988/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.04.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i montażowych oraz dostaw koniecznych dla realizacji zadania pn. „Adaptacja pomieszczenia na potrzeby prowadzenia procesu Digitalizacji - Ikonoteka.” zwane dalej „zadaniem”.
Zadanie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Digitalizacja zasobów będących w posiadaniu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego – kontynuacja”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.”
W ramach opracowania dokumentacji zaprojektowano wykonanie:
- robót wykończeniowych;
- robót instalacyjnych;
- tynkowania, robót malarskich;
- instalowanie drzwi i okien;
- instalowanie sufitów podwieszanych;
- montaż konstrukcji metalowych;
- roboty w zakresie podłóg drewnianych;
- dostawę wyposażenia, zgodnie z zestawieniem zawartym w projekcie;
W ramach niniejszego zadania Wykonawca wykona także wszelkie prace tymczasowe
i towarzyszące niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia, przeprowadzi wymagane pomiary, badania, próby (testy) końcowe oraz wszelkie inne czynności oraz dokumenty (w tym dokumentację powykonawczą) niezbędne do oddania robót do eksploatacji.
Wymagania Zamawiającego do przedmiotu zamówienia oraz zakres robót zostały szczegółowo opisane w Części III SWZ stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawierający Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (w skrócie STWiORB a występujący w części technicznej dokument Specyfikacja Technicznej Wykonania i Odbioru Robót „STWiOR” należy traktować tożsamo), dokumentację projektową oraz pomocnicze przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45232460-4 - Roboty sanitarne
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183885,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202687,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188171,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Remont” Kazimierz Pietrzyk, Ireneusz Czuba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772155591
7.3.3) Ulica: Stanisława Klimeckiego
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-705
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188171,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2021-06-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |