Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2021 - 2022 – remonty cząstkowe chodników i nawierzchni bitumicznej, z kostki kamiennej i betonowej.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085618
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00085618/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-17 08:20
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-967c9a5f-b951-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085618 z dnia 2021-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2021 - 2022 – remonty cząstkowe chodników i nawierzchni bitumicznej, z kostki kamiennej i betonowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 68 459 03 18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2021 - 2022 – remonty cząstkowe chodników i nawierzchni bitumicznej, z kostki kamiennej i betonowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-967c9a5f-b951-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011956/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Nowa Sól – Miasto.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060125/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.0009.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 480320,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2021 – 2022 – w zakresie remontów cząstkowych chodników oraz nawierzchni bitumicznej, z kostki kamiennej i betonowej, z płyt ażurowych oraz betonowych płyt chodnikowych.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) remonty cząstkowe chodników i nawierzchni z kostki granitowej, betonowej kostki brukowej oraz płyt chodnikowych – szacunkowa łączna powierzchnia ca. 2390 m2,
b) remonty cząstkowe nawierzchni z płyt ażurowych – szacunkowa łączna powierzchnia ca. 120 m2,
c) remonty cząstkowe krawężników i obrzeży betonowych – szacunkowa łączna długość ca. 1000 mb,
d) remonty cząstkowe krawężników kamiennych – szacunkowa łączna długość ca. 150 mb,
e) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznej mieszankami mineralno-bitumicznymi śr. gr. 4 cm w ilości ca. 190 m2,
f) wyrównanie istniejącej nawierzchni tłuczniem w ilości ca. 200 m3,
g) odtworzenie podbudowy z kruszywa łamanego o powierzchni ca. 10 m2,
h) odtworzenie podbudowy z betonu asfaltowego o powierzchni ca. 20 m2,
i) regulacje studzienek, zaworów wodociągowych, gazowych – ca. 50 szt.,
j) osadzanie kratek wpustów ulicznych, włazów żeliwnych – ca. 40 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zmawiający dokonał oceny ofert niepodlegających odrzuceniu. Streszczenie oceny i porównania ofert:1. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Robert Czerwiński, ul. Piaskowa 23 A , 67-100 Nowa Sól , cena oferty: 566 561,49 zł - 60 pkt; czas reakcji: 3 dni - 20 pkt; okres gwarancji: 12 m-ce - 0 pkt. Łączna ilość punktów : 80.
2. Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe KAMBUD sp. z o.o., sp. k., ul. Wyspiańskiego 22, 67- 100 Nowa Sól. Cena oferty: 698 855,25; czas reakcji: 3 dni; okres gwarancji 36 m-ce. Oferta odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
3. Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG sp. z o. o., ul. Leśna 9, Podbrzezie Dolne, 67-120 Kożuchów. Cena oferty: 707 598,95 - 48,04 pkt; czas reakcji: 3 dni - 20 pkt; okres gwarancji 36 m-ce - 20 pkt. Łączna ilość punktów: 88,04.
Jako najkorzystniejsza została oceniona oferta nr 3 złożona przez Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG sp. z o. o., ul. Leśna 9, Podbrzezie Dolne, 67-120 Kożuchów. Cena oferty najkorzystniejszej wynosi 707 598,95 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 600 000 zł.
W związku z powyższym, postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 566561,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 707598,95 PLN
| 2021-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |