Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2025 roku

GMINA LIW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00194749
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00194749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-16 14:46
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5810c4b-0552-4034-b386-1a8e9276c210
Identyfikator
8241709709
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF SEKUŁASokołów Podlaski, PL · lot 0
213 897 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00194749 z dnia 2025-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 308 12 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@liw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5810c4b-0552-4034-b386-1a8e9276c210

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5810c4b-0552-4034-b386-1a8e9276c210

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040862/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00126383

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP 271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach żwirowych, gruntowych i
żużlowych pospółką, piaskiem lub kruszywem łamanym oraz odtworzenie rowów przydrożnych.
Odcinki dróg przewidzianych do remontu każdorazowo wskaże Zamawiający. Zamawiający określi również ilości pospółki
(mieszanki żwirowej) do wykonania wskazanego odcinka drogi.
Drogę przed nawiezieniem pospółki i mieszanki optymalnej należy wyrównać oraz nadać jej odpowiedni profil.
Dostarczona na drogę, samochodami samowyładowczymi, pospółka oraz tłuczeń powinien być rozkładany w warstwie o
jednakowej grubości.
Pospółka i tłuczeń powinien po rozłożeniu powinny być zagęszczone do osiągnięcia wskaźnika zagęszczenia 1.00.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213897,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 518629,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213897,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo- Handlowe Krzysztof Sekuła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8231202239

7.3.4) Miejscowość: Karolew 23

7.3.5) Kod pocztowy: 08-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213897,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane