Dostawa artykułów do utrzymania czystości i środków foliowych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp z o.o. przez okres 12 miesięcy
SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PRABUTACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085647
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-17 08:37
- Lokalizacja
- Prabuty, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5811956717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące i polerująceMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuŚciereczki do czyszczeniaPapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyWorki i torby
Wykonawcy
7 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ISATIS" S.C.Solec, PL
20 778,45 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
98 769 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ISATIS" S.C.Solec, PL
20 778,45 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ISATIS" S.C.Solec, PL
20 778,45 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
98 769 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 188,07 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
98 769 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.