Świadczenie usług wynajmu miejsc noclegowych wraz z usługą restauracyjną, sali konferencyjnej w trakcie szkoleń/konferencji organizowanych w Lublinie przez KSSiP w 2021 roku
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00092096
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-06-23 14:40
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010027949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Wykonawcy
4 przyznane
UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
20 736 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
20 736 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
41 472 PLNUPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
20 736 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.