Wykonanie modernizacji instalacji gazów technicznych w celu podłączenia reaktorów plazmowych
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085812
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00085812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-17 09:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67efd131-92c3-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5213910680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085812 z dnia 2021-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji instalacji gazów technicznych w celu podłączenia reaktorów plazmowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387374918
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Lotników 32/46
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-668
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.urbanski@imif.luksiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://imif.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/imif1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji instalacji gazów technicznych w celu podłączenia reaktorów plazmowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67efd131-92c3-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
RPMA.01.01.00-14-9873/17-00 „Centrum Nanoelektroniki, Mikrosystemów i Fotoniki” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: osi priorytetowej I „Wykorzystanie działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce”, działania 1.1 „Działalność badawczo-rozwojowa jednostek naukowych”, Regionalnego programu operacyjnego województwa mazowieckiego na lata 2014–2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00035715/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F2-2/21/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji instalacji gazów technicznych w Hali Produkcyjnej z Częścią Biurową w Zakładzie Technologii Mikrosystemów Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki w celu podłączenia reaktorów plazmowych Sentech i Oxford.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie modernizacji instalacji gazów procesowych o czystości półprzewodnikowej (SEMI) w celu podłączenia reaktorów plazmowych ICP Sentech i Oxford przeznaczonych odpowiednio do procesów osadzania cienkich warstw i trawienia krzemu , tj. instalacji argonu Ar, instalacji azotu N2, instalacji tlenu O2, instalacji silanu SiH4,instalacji metanu CH4, instalacji helu He, instalacji fluorku siarki SiF6, instalacji fluorocyklobutanu C4F8, instalacji podtlenku azotu N2O, instalacji fluorometanu CF4, instalacji sprężonego powietrza.
2) Wykonanie tablic redukcji ciśnienia dla azotu, sprężonego powietrza oraz helu.
3) Wykonanie układu redukcji ciśnienia.
4) Wykonanie odbiorów technicznych i funkcjonalnych przedmiotu zamówienia.
5) Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214631-2 - Roboty instalacyjne w zakresie pomieszczeń czystych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu. W postępowaniu zostały złożone oferty Wykonawców: KRIO-GAZ S.C. K. Gonciarz, G. Gul, Grupa JMC Sp. z o.o.Obydwie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 - jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |