Budowa jednej ściany segmentu nr 1 zespołu kolumbariów wzdłuż istniejącego ciągu pieszo-jezdnego na cmentarzu komunalnym we Władysławowie

Gmina Władysławowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00086013
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00086013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-17 11:05
Lokalizacja
Władysławowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-030ac065-b7d7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5871584426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty na cmentarzach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00086013 z dnia 2021-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa jednej ściany segmentu nr 1 zespołu kolumbariów wzdłuż istniejącego ciągu pieszo-jezdnego na cmentarzu komunalnym we Władysławowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. J. Hallera 19

1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 6745436

1.5.8.) Numer faksu: +48 58 6745436

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wladyslawowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa jednej ściany segmentu nr 1 zespołu kolumbariów wzdłuż istniejącego ciągu pieszo-jezdnego na cmentarzu komunalnym we Władysławowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-030ac065-b7d7-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003442/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 Budowa kolumbarium na Cmentarzu komunalnym we Władysławowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059628/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.RIiGK.21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1253769,91 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 165956,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:
Budowę jednej ściany segmentu nr 1 zespołu kolumbariów o długości ok. 15,87m o wysokości od 2,33 do 2,54m, składającego się z 6 modułów po 12 nisz, tj. w sumie 72 nisze.
Zakres robót:
1. Roboty ziemne - usunięcie warstwy ziemi urodzajnej, wykopy oraz przekopy, zasypywanie wykopów.
2. Ławy fundamentowe - płyty fundamentowe, ściany żelbetowe, przygotowanie i montaż zbrojenia, izolacje przeciwwilgociowe.
3. Konstrukcja - elementy prefabrykowane z betonu architektonicznego.
4. Roboty wykończeniowe kolumbarium - ściany, okładziny cokołu betonem architektonicznym, montaż płyt elewacyjnych z granitu w kolorze jasno bezowym, polerowanym, licowanie płytami klinkierowymi ścian 25x6cm, donice z kwiatami.
5. Pokrycie dachowe - izolacje przeciwwilgociowe, pokrycie dachu papą termozgrzewalną jednowarstwową.
6. Elementy zewnętrzne – chodniki - rozebranie nawierzchni z kostki betonowej, układanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej wraz z obrzeżami.
7. Wykonanie donic z zielenią.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215400-1 - Roboty na cmentarzach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia złożono 3 oferty. Oferta z najniższą ceną wynosi 258 300,00 zł i jest o 55 033,00 zł wyższa od kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262457,41 PLN

2021-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane