Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie - KC-zp.272-237/21

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00085949
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00085949/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-17 10:41
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f84057a8-bd33-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniPrzygotowanie terenu pod budowęFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoBetonowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085949 z dnia 2021-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie - KC-zp.272-237/21

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont schodów zewnętrznych wraz z remontem nawierzchni oraz zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 AGH w Krakowie - KC-zp.272-237/21

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f84057a8-bd33-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085949

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066243/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-237/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 279444,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni placu i zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami od strony północnej pawilonu D-1 oraz remont tarasu i schodów do pawilonu D-1.

Remont nawierzchni placu i zjazdu dla osób z niepełnosprawnościami będzie obejmował:
- demontaż nawierzchni placu oraz chodnika z betonu i kostki;
- demontaż krawężników drogowych oraz obrzeży chodnikowych;
- demontaż murków oporowych;
- wykonanie remontu instalacji kanalizacji deszczowej (wymiana wpustu drogowego na odwodnienie liniowe, wymiana istniejącego odwodnienia liniowego przed wejściem, wprowadzenie dodatkowego wpustu kanalizacyjnego);
- wykonanie reprofilacji podłoża;
- wykonanie podbudowy;
- wykonanie obramowania placu z krawężników betonowych oraz palisady granitowej;
- przedłużenie istniejących schodów z tarasu na poziom chodnika;
- demontaż istniejących blokad parkingowych/montaż nowych blokad parkingowych;
- wykonanie oznaczeń dla osób z niepełnosprawnościami na ciągach komunikacyjnych;
- dostosowanie istniejącego terenu zielonego do projektowanych poziomów;

Remont tarasu i schodów do pawilonu D-1 będzie obejmował:
- demontaż istniejących warstw tarasowych;
- demontaż bloków schodowych;
- demontaż cokołu granitowego;
- demontaż wpustów wody opadowej;
- wykonanie fragmentu balustrady betonowej stanowiącej przedłużenie istniejącej ściany balustrady;
- wykonanie izolacji tarasu w technologii tarasu odwróconego;
- montaż nowych wpustów wody opadowej;
- wykonanie cokołu z nowych płyt granitowych;
- wykonanie piaskowania zdemontowanych płyt granitowych oraz bloków schodowych;
- ułożenie płyt granitowych na stopkach systemowych;
- czyszczenie i impregnacja elewacji w miejscach występowania wykwitów solnych;
- malowanie ścian balustrad;
- montaż nowo projektowanych pochwytów;
- wykonanie oznaczeń dla osób z niepełnosprawnościami przy biegach schodowych;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45262300-4 - Betonowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty z najtańszej wynosi 519 887,36 zł., natomiast Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia 342 240,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519887,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519887,36 PLN

2021-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane