Przebudowa drogi gminnej w ulicy Komunalnej w Radziejowie

Gmina Miasto Radziejów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00086023
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00086023/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-06-17 11:09
Lokalizacja
Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f643da68-b3b0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8891490316
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie budowy drógMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT KOPIECKIKleczew, PL · lot 0
871 375,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00086023 z dnia 2021-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w ulicy Komunalnej w Radziejowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Radziejów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 20/22

1.5.2.) Miejscowość: Radziejów

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radziejow@umradziejow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umradziejow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umradziejow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w ulicy Komunalnej w Radziejowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f643da68-b3b0-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086023

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000537/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Przebudowa drogi gminnej ulicy Komunalnej w Radziejowie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00053210/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 824075,26

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej w ulicy Komunalnej w Radziejowie, a w szczególności:
a) przebudowę oraz wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni,
b) przebudowę (zmianę geometrii) środkowego odcinka ulicy,
c) przebudowę istniejących zjazdów,
d) budowę zatoki postojowej do parkowania wzdłuż jezdni,
e) utwardzenie fragmentu pasa drogowego ulicy Komunalnej,
f) remont nawierzchni istniejącej zatoki postojowej,
g) przebudowę istniejących oraz budowę nowych odcinków chodników.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: Załącznik Nr 7 – Dokumentacja projektowa, Załącznik Nr 8 - Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, Załącznik nr 9- Dokumentacja, Załącznik nr 10 do SWZ-Przedmiar robót.
Zamawiający informuje, że załączone Przedmiary robót mają charakter jedynie orientacyjny, Wykonawca powinien dokonać własnego obmiaru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 871375,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 980000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 871375,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Betoniarski Robert Kopiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6651822060

7.3.3) Ulica: Rutki 6

7.3.4) Miejscowość: Kleczew

7.3.5) Kod pocztowy: 62-540

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1)Nawierzchnia bitumiczna jezdni- TRANS SPILI Sp.z o.o. Licheń Stary
2) Sieć teletechniczna- Usługi Telekomunikacyjne Robert Kobuszewski Włocławek

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 871375,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2021-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane