„Rozbudowa sektorów I-J cmentarza gminnego w Polkowicach” w ramach zadania: „Przebudowa budynku pogrzebowego wraz z zagospodarowaniem terenu cmentarza gminnego w Polkowicach”
GMINA POLKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00086708
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00086708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-17 14:27
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbc28bfd-bf79-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6922253936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00086708 z dnia 2021-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa sektorów I-J cmentarza gminnego w Polkowicach” w ramach zadania: „Przebudowa budynku pogrzebowego wraz z zagospodarowaniem terenu cmentarza gminnego w Polkowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48768474121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nowak@gmina.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.polkowice.eu/ugpolkowice,m,1128,roboty-budowalne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa sektorów I-J cmentarza gminnego w Polkowicach” w ramach zadania: „Przebudowa budynku pogrzebowego wraz z zagospodarowaniem terenu cmentarza gminnego w Polkowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbc28bfd-bf79-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002233/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Zagospodarowanie terenu cmentarza gminnego w Polkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00067701/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Teren objęty robotami: działka geodezyjna nr 20/7, 20/13, obręb 1, Polkowice-miasto (cmentarz gminny).
Zakres robót stanowiący przedmiot umowy został opisany dokumentami przetargowymi takimi jak:
a) SWZ,
b) projekt budowlany – wersja elektroniczna,
c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (ST) – wersja elektroniczna,
d) przedmiar robót,
e) plan sytuacyjny – wyznaczający zakres robót,
f) dokumentacja projektowa opracowana przez Usługi Projektowe „BIPROMAR”, ul. Iwaszkiewicza 6, 59-300 Lubin.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje część zakresu robót określonego w dokumentacji technicznej opracowanej przez firmę: Usługi Projektowe „BIPROMAR”, ul. Iwaszkiewicza 6, 59-300 Lubin i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych i obejmuje:
a) roboty ziemne i rozbiórkowe – niwelacja powierzchni rozbudowywanego cmentarza,
b) wykonanie sieci wodociągowej ø50, ø20,
c) wykonanie osłon śmietnikowych,
d) budowę ciągów pieszo-jezdnych,
e) roboty elektroenergetyczne – oświetlenie.
W przedmiotowym postępowaniu należy ująć tylko część określoną w przedmiarze i załączonym planie sytuacyjnym.
Podstawa wykonania robót budowlanych:
- decyzja pozwolenia na budowę AB.7351-1-1-0598/2009 z dnia 12 października 2009 r. wraz z zamienną decyzją nr 647.2012 z dnia 12 października 2012 r.
- decyzja nr 659.2017 z dnia 23 października 2017 r.
W projekcie uwzględniono wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Wykonawcy udzielą gwarancji na wykonany przedmiot umowy. Okres udzielonej gwarancji będzie wynosił od 2 do 5 lat – zgodnie z kryterium oceny ofert określonym przez wykonawcę w ofercie. Wykonawcy udzielą rękojmi na wykonany przedmiot umowy na okres równy okresowi gwarancji.
3. Zamawiający podaje kryteria oceny równoważności wymaganych materiałów i urządzeń zastosowanych w dokumentacji projektowej oraz wbudowanych na istniejącym cmentarzu:
1) zdrój uliczny – dostosowany kolorystycznie i wyglądem do wbudowanych urządzeń na cmentarzu:
a) PN10, korpus: żeliwo szare GG-25,
b) niezamarzający, uruchamiany poprzez naciśniecie przycisku roboczego,
c) przyłączenie poprzez kołnierz z gwintem 40/49,
d) atest Państwowego Zakładu Higieny.
2) kostka brukowa - dostosowana do wbudowanych materiałów na cmentarzu, parametry techniczne:
a) betonowa grubości 8 cm bez zawartości azbestu,
b) wytrzymałość na rozciąganie przy rozłupywaniu: zgodna (≥ 3,6 MPa),
c) tekstura: melanż
d) kolorystyka – dostosowana kolorystycznie do istniejącej kostki betonowej na cmentarzu,
e) kształt - dostosowany do wbudowanej kostki betonowej na cmentarzu (starobruk),
f) odporność na warunki atmosferyczne: klasa D
g) ścieralność: klasa I PN-EN 1338:2005 AC:2007
3) słupy oświetleniowe – dostosowane kolorystycznie i wyglądem do wbudowanych na cmentarzu:
a) aluminiowe stylowe z wnęką do zainstalowania złącza słupowego,
b) wysokość: 4 m,
c) fundament B-40,
d) złącze słupowe TB-1.
4) oprawy oświetleniowe – dostosowane do wbudowanych na oświetleniu cmentarza:
a) parkowa,
b) klosz przezroczysty,
c) źródło światła LED, temperatura barwowa 2700K,
5) ławka – dostosowane do ustawionych na cmentarzu:
a) parkowa typ wiedeński,
b) długość 180 cm,
c) wysokość: 76 cm,
d) szerokość: 40 cm
e) boki żeliwne
f) deski: olcha
Zamawiający nie wymaga od Wykonawców złożenia przedmiotowych środków dowodowych. Jedynie w sytuacji, kiedy Wykonawca będzie stosować materiały i urządzenia równoważne do opisanych powyżej w pkt. 3, wraz z ofertą zobowiązany jest przedłożyć dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań. W sytuacji zaoferowania przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych (pkt. 13 Formularza Ofertowego) i nie załączenia dokumentów na potwierdzenie równoważności lub załączenia dokumentów, które nie będą potwierdzały równoważności zaoferowanych rozwiązań - oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. Dokumenty składane na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań nie będą uzupełniane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.Zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2021-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |