Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162 dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki
Nadleśnictwo Stare Jabłonki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00087322
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00087322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-18 10:35
- Lokalizacja
- Stare Jabłonki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef7fdefd-bd20-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7410006862
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00087322 z dnia 2021-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162
dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Stare Jabłonki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510544202
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olsztyńska
1.5.2.) Miejscowość: Stare Jabłonki
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-133
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starejablonki@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stare-jablonki.olsztyn.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starejablonki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef7fdefd-bd20-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162 wraz z dostosowaniem pomieszczeń do archiwum i biurowych w
miejscowości Stare Jabłonki przy ul. Olsztyńskiej 2a, na działce nr 3192/3”.Zakres opracowania dotyczy przebudowy oraz remontu części administracyjno-mieszkalnej budynku. a) Na kondygnacji parteru projektuje się:-wydzielenie części biurowej, archiwum oraz konferencyjnej;- część biurowa składa się z 4 pokoi biurowych, wydzielenie WC_NP oraz WC; część archiwalna składa się z archiwum oraz pomieszczenia archiwisty;-część konferencyjna zawiera komunikację z nowoprojektowaną klatką schodową oraz pomieszczenia higieniczo –sanitarne. b) Na kondygnacji poddasza projektuje się:- zmiana sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na salę konferencyjną dla 70 osób z zapleczem kuchennym oraz WC_NP;- dobudowanie schodów zewnętrznych. konstrukcji stalowej jako dodatkowe wyjście ewakuacyjne. c) Zakres remontu obejmuje:- wymianę stolarki okiennej (parter i poddasze) - 11 szt. wraz z robotami towarzyszącymi, tj. pozycje przedmiaru robót nr 14,15,17,18,86,87,88,89,156;- wymianę stolarki drzwiowej na parterze 1 szt. wraz robotami towarzyszącymi, tj. pozycje przedmiaru robót nr 17 i 95;- malowanie elewacji, tj. pozycja przedmiaru robót nr 157.Parametry techniczne budynku: Powierzchnia całkowita – 567,37m2Powierzchnia zabudowy – 287,17 m2Powierzchnia użytkowa – 367,66 m2Kubatura brutto – 1 821,15 m3Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 9 do SIWZ, stanowiącym integralną część SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia:• prace rozbiórkowe• prace ziemne• prace konstrukcyjno-budowlane• prace ogólnobudowlane• prace instalacyjne wodno-kanalizacyjne• prace instalacyjne centralnego ogrzewania• prace instalacyjne wentylacji i klimatyzacji• prace instalacyjne elektryczne• prace brukarskie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45262522-6 - Roboty murarskie
45262650-2 - Roboty w zakresie okładania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 1 396 948,08 zł netto, tj. 1 718 246,14 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2021-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |