Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Witów - odcinek nr 2 (od studni A23 do A45A)
GMINA KOŚCIELISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00085911
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00085911/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-06-17 10:27
- Lokalizacja
- Kościelisko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1b6f509-be12-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7361699456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00085911 z dnia 2021-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Witów - odcinek nr 2 (od studni A23 do A45A)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzelców Podhalańskich 44
1.5.2.) Miejscowość: Kościelisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-511
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Witów - odcinek nr 2 (od studni A23 do A45A)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1b6f509-be12-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085911
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003236/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Witów , Gmina Kościelisko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00065543/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 665410,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu odcinka kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Witów, Gmina Kościelisko oraz innych robót i usług niezbędnych do dokonania zgłoszenia użytkowania obiektu.
Korzystając z prawa opcji Zamawiający określa maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia, która składać się będzie z:
1. Gwarantowanej części zamówienia, która swoim zakresem obejmuje wykonanie:
- Robót budowlanych związanych z wykonaniem sieci grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej od studni A23 do studni A44 (wg załączonego projektu) wraz z przyłączami do budynków.
- Połączenie sieci zewnętrznej z instalacją wewnętrzną budynku wykonane poza obrysem budynku oraz likwidacja kolidujących z projektowaną kanalizacją istniejących zbiorników bezodpływowych (szamb) wraz z istniejącymi przykanalikami.
- Wszelkie konieczne prace rozbiórkowe, odtworzenie nawierzchni utwardzonych oraz zabezpieczenia kolizji budowanej sieci z innymi sieciami.
- Wykonanie kompleksowej obsługi geodezyjnej włącznie z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej wraz z uzyskaniem klauzuli Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej.
- Wykonanie kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie formalnym (zgłoszenie rozpoczęcia robót, wymagane powiadomienia wraz z uzyskaniem pozwolenia na częściowe użytkowanie),
- Pozostałych robót i czynności niezbędnych do uzyskania pozwolenia na częściowe użytkowanie obiektu (np. wykonanie wymaganych prób technologicznych itp.)
2. Części zamówienia objęta prawem opcji, która swoim zakresem przewiduje wykonanie:
- Robót budowlanych związanych z wykonaniem sieci grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej od studni A44 do studni A45A (wg załączonego projektu) wraz z przyłączami do budynków.
- Połączenie sieci zewnętrznej z instalacją wewnętrzną budynku wykonane poza obrysem budynku oraz likwidacja kolidujących z projektowaną kanalizacją istniejących zbiorników bezodpływowych (szamb) wraz z istniejącymi przykanalikami.
3. Warunkiem skorzystania Zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie środków finansowych na zamówienie objęte prawem opcji.
4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w postepowaniu podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596550 PLN
| 2021-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |